Dolphin Bay, Atlantis The Palm | eDubai.cz

Dolphin Bay, Atlantis The Palm

96%
Délka trvání: 2h 0m
Zažijte setkání nového druhu v Atlantis The Palm!
Komplex Dolphin Bay v Dubaji patří mezi ty nejmodernější zařízení s živými tvory na světě. Delfíni jsou opravdu nezapomenutelný zážitek.
Seznamte, hrajte se a plavte s delfíny v idylickém prostředí laguny hotelu Atlantis The Palm na ostrově Palm Jumeirah v Dubaji. Atrakce uspokojí touhy dětí a dospělých všech věkových kategorií. Na výběr máte širokou nabídku individuálních nebo skupinových aktivit ve společnosti těchto charismatických zástupců říše zvířat. Návštěvníci Dolphin Bay mají v ceně atrakce celodenní vstup do Aquaparku Aquaventure a na přilehlou pláž.

Aktivity

Dolphin Encounter
Seznamte a hrajte se s delfíny v mělké vodě. Na programu bude hlazení a roztomilé objetí. Představení trvá 30 minut a je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Dolphin Adventure
Seznamte a hrajte se s delfíny v jejich opravdu přirozeném prostředí hluboké vody (3 metry). Představení trvá 30 minut. Návštěvníci musí být starší než 8 let a zdatní plavci.

Royal Swim
Synchronizované plavání s delfíny patří k největším zážitkům jaké můžete v Dubaji zažít. Představení trvá 30 minut. Návštěvníci musí být starší 12 let a zdatní plavci.

Dolphin Scuba Dive
Potápění se s delfíny do hlubin laguny Dolphin Bay je dobrodružný zážitek určen pouze těm nejodvážnějším. Aktivita trvá 30 minut. Účastníci musí být starší 15 let a každý se musí povinně prokázat platným originálem certifikátu o absolvování kurzu potápění.

Dolphin Photo Fun
Pokud nechcete být mokrý, delfíni můžete obdivovat a hladit i z pohodlí speciální lávky. Na závěr setkání obdrží každý účastník profesionální fotografii s najcharizmatickejšími zástupci podmořské říše zvířat.
Cena
Dolphin Encounter: 165 €
Dolphin Adventure: 200 €

Royal Swim: 235 €
Scuba Dive: 315 €
Photo Fun: 105 €

Poznámka:
Všichni návštěvníci mají v ceně celodenní vstup do aquaparku Aquaventure a na přilehlou pláž.
Užitečné informace

Návštěvníci se musí při vstupu do Dolphin Bay prokázat platným ID (cestovní pas).

Při vstupu obdržíte vodu resp. jiný nealkoholický nápoj, ručníky a klíče od skříňky včetně kompletní výbavy pro pobyt v laguně.
Upozornění

Rodinný příslušníci, kteří jdou jako doprovod návštěvníků a nebudou se aktivně účastnit programu v laguně musí platit jednorázové vstupné do komplexu Dolphin Bay ve výši 65€.
Doprava

Taxi
- Atlantis The Palm
Palm Monorail - Atlantis The Palm

Poloha na mapě

Další atrakce

nahoru
OK
Tyto webové stránky používají soubory cookie, pro zlepšení kvality našich služeb. Více informací
Souhlasím
PAGE IS OK