Let hydroplánem SeaWings - Dubaj | eDubai.cz

Let hydroplánem SeaWings

Oblíbené
Dubaj | Délka trvání: 1h |
4,7 / 5
VýLET

Let hydroplánem SeaWings

Oblíbené
Dubaj | Délka trvání: 1h | 4,7 / 5
VýLET
Poznejte Dubaj z ptačí perspektivy.
Let hydroplánem je nezapomenutelný zážitek.
Dubaj je neuvěřitelně futuristická metropole. Shluky moderních mrakodrapů, umělé ostrovy nevšedních tvarů, klikatící se vodní kanále, rozsáhlé vilové čtvrti, bujné exotické zahrady na jedné straně a nehostinná poušť na druhé. Dubaj je město budoucnosti, které nejlépe poznáte z oblohy. Dopřejte si adrenalinový výlet se SeaWings ™ a odneste si vzpomínky jako nikdo jiný.

harmonogram

Lety SeaWings ™ startují z přístaviště v soukromé marině hotelu Jebel Ali Golf Resort & Spa nebo z přístaviště před hotelem Park Hyatt Dubai. Výběr odletového místa je na klientovi. Časy jsou na prověření.

Trasa Jebel Ali

Odletové místo: Jebel Ali Golf Resort & Spa

Směr letu: ostrov Palm Jebel Ali, přístav v Jebel Ali, Dubai Marina, ostrov Palm Jumeirah, hotel Burj Al Arab a Jumeirah Beach, souostroví Svět (The World), Sheikh Zayed Road, přístav Port Rashid, zátoka Dubai Creek, Downtown Dubai / Burj Khalifa, Business Bay / Dubai Water Canal a zpět.

Trvání: 40 minut

Trasa Dubai Creek

Odletové místo: Park Hyatt Dubai

Směr letu: zátoka Dubai Creek, přístav Port Rashid, ostrov Palm Deira, Sheikh Zayed Road, Downtown Dubai / Burj Khalifa, Business Bay / Dubai Water Canal, souostroví Svět (The World), Jumeirah Beach a hotel Burj Al Arab, ostrov Palm Jumeirah , Dubai Marina a zpět.

Trvání: 30 minut
cena
Dospělá osoba: od 325 €
Dítě do 11,99 r .: od 278 €

Poznámka:
Závisí na momentální dostupnosti a tarifní třídy letenek.
Kdy?
Lety se řídí dle aktuálního harmonogramu SeaWings ™.
Časy jsou na prověření.
Cena zahrnuje:
  • transfer do přístavu
  • transfer z přístavu
  • vyhlídkový let 30 minut

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK