Východní pobřeží - Fujairah | eDubai.cz

Východní pobřeží

Oblíbené
Fujairah - Výlet s průvodcem |
4 / 5
VýLET

Východní pobřeží

Oblíbené
Fujairah - Výlet s průvodcem | 4 / 5
VýLET
Turné na východní pobřeží přechází úchvatnou scenérií. Před sestupem na pobřeží půjdeme přes zelenou oázu Al Dhaid do strmých a skalnatých hor Al Hajjar. Po cestě do Masafi uvidíte vodopády. Město Dibba je zajímavě rozděleno na tři části: Sharjah, Fujairah a Oman. Také navštívíte nejstarší mešitu v Bidiyah. V Sharm se zastavíme na lehký oběd a odpočinek a pak budeme pokračovat jižním směrem do Fujairah, kde uvidíte nejkrásnější nedotčené pláže Indického oceánu. Rovněž navštívíme Fujairah Museum, které se pyšní archeologickými exponáty objevenými během archeologických vykopávek. Expozice pokrývá všechny vykopávky od šestého tisíciletí před Kristem do konce muslimské vlády.
Na našem výletě navštívíme i Pevnost Fujairah a citadelu Bitnah. V Masafi si vychutnáme neuponáhľané tempo venkovského života na místním tržišti, známé jako "páteční trh".

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK