FAQ - Často kladené otázky

Nenašli jste co jste hledali? Zeptejte se nás
V případě, že plánujete svatbu tak je dobré na to myslet už při rezervaci Vaší vysněné dovolené. Je to z důvodu letenek, které se vystavují na konkrétní jméno cestujícího jako nám uvedete v rezervaci Vaší dovolené. Rozhodující je aby jméno uvedeno v cestovním pasu se kterým budete cestovat bylo stejné jako máte uvedeno na letence.
Rezervace letenek je nezávazná a bezplatná. Automaticky se zruší po čase uvedeném v obdrženém e-maily. V případě zájmu o rezervaci po uvedeném čase je třeba prověřit aktuálnost ceny a dostupnost.
Cestovní kancelář DUBTOUR GROUP s.r.o., provozovatel portálu www.edubai.cz , je pojištěna pro případ úpadku cestovní kanceláři v pojišťovně Európska cestovná poisťovňa.
garanční list
Platnost záručního listu je každý rok od 01.11. do 31.10. jak je uvedeno na záručním listu na zájezdy zakoupené v uvedeném období bez rozdílu kdy se zájezd uskuteční. Když si například klient zakoupí zájezd poslední den platnosti 31.10. a zájezd je například v březnu následujícího roku tak je jeho zájezd pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Telefonická nepřetržitá služba 24hodin / 7dní v týdnu v českém a slovenském jazyce. Jsou Vám k dispozici pracovníci našeho partnera v emirátech. Můžete se na ně obrátit v případě potřeby řešení případných požadavků / problémů na letišti, hotelu apod. Samozřejmě je možné se na ně obrátit iv případě potřeby osobní asistence při řešení náhlých zdravotních problémů když je třeba poradit a podobně.

Služba Ahlan nebo Marhaba zajišťuje přednostní odbavení formalit po příletu na letišti v Dubaji. Asistenti Vás čekají po příletu zpravidla při Vašem vstupu do terminálu letiště s tabulkou kde je uvedeno Vaše jméno. Následně s Vámi absolvují přednostní pasovou a celní kontrolu a jsou Vám nápomocný při vyzvednutí Vaší zavazadel. Potom Vás předají zástupci našeho partnera, který čeká u východu z terminálu letiště.
Tuto službu doporučujeme klientům, kteří jsou v emirátech poprvé a ocení pomoc zkušených asistentů po příletu, nebo prostě pro klienty který neradi čekají :-)

Držitelem cestovního pasu České republiky je při vstupu do země udělené bezplatné vízum do cestovního pasu opravňující k pobytu na 30 dní.
Podmínkou udělení "visa on arrival" je cestovní pas s minimální platností 6 měsíců od vstupu do Spojených arabských emirátů.
Při turistických cestách do 30 dnů je vízum uděleno bezplatně po příjezdu do země v případě splnění následujících podmínek: cestovní pas platný min. 6 měsíců, zpáteční cestovní doklad a dostatečné množství finančních prostředků (100 USD + 50 USD na osobu / každý den pobytu) nebo potvrzení CK o uhrazení pobytu. Prodloužení víz se žádá na příslušném oddělení imigračního úřadu. Turistická víza lze prodloužit max. na 90 dní (30 dní bez poplatku + 60 dní za poplatek).
Česká republika má se Seychelskou republikou bezvízový styk na dobu pobytu 90 dní během jednoho pololetí, proto se nevyžaduje vstupní vízum. Při vstupu do země se vyžaduje vstupní formulář a prokázání zpáteční letenky, ubytování v zemi dostatečné finanční prostředky k pobytu (150 USD na den).
Česká republika má s Mauricijskou republikou bezvízový styk na dobu pobytu 90 dní během jednoho pololetí, proto se nevyžaduje vstupní vízum. Při vstupu do země se vyžaduje cestovní pas platný minimálně po dobu pobytu, vypsán vstupní a zdravotní formulář, prokázání zpáteční letenky a ubytování v zemi.

V rámci běžné turistické návštěvy SAE není předepsáno žádné povinné očkování. Možné zdravotní rizika konzultujte s lékařem nebo v nemocnicích na odděleních cizokrajných chorob např. www.cudzokrajne.sk . Nezapomeňte si přibalit Vaše léky které užíváte.

Cestování letadlem během těhotenství je obecně bezpečné, je však několik faktorů, které musíte brát v úvahu. Zdravotní riziko, které představuje létání pro zdravé ženy s normálním průběhem těhotenství, je minimální.
Cestovat letadlem je možné do 34. týdne těhotenství (při vícečetném těhotenství do 28. týdne). Stačí předložit lékařské potvrzení. Každý letecký přepravce může mít odlišné podmínky přepravy těhotných žen. Z tohoto důvodu CK upozorňuje, že je odpovědností každého zákazníka si prověřit podmínky letecké přepravy.

Běžné fotografování je akceptováno. Je zákaz fotografovat muslimské ženy, paláce, vládní instituce, vojenské a průmyslové objekty. Fotografovat místních mužů a děti se doporučuje jen s jejich svolením.
Akční nabídka
nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK