Novinky a zajímavosti

BLACK FRIDAY 2023
Uplatněte si si EXTRA BLACK FRIDAY slevu až 5 000 Kč/objednávku.
Trvání akce: od 21.11. – 30.11.2023
Emirates X Mercedes-Benz: Nové kabiny první třídy jsou luxusem bez kompromisů!
Představte si spojení nejlepší letecké společnosti na světě s prémiovým výrobcem automobilů. Společnost Emirates Airlines představila nový design kabin první třídy inspirovaný značkou Mercedes-Benz a ultra-luxusním modelem vozidel S-Class.
Otevření Louvre Abu Dhabi: To je kulturní událost roku!
Dlouho-očekávaný projekt prvního muzea kultury a moderního umění v regionu Blízkého východu. Vydejte se s námi napříč velkolepým příběhem lidstva v nejmodernějším muzeu světa, Louvre v Abu Dhabi.
Dubai Shopping Festival 2018
Přivítejte rok 2018 nákupní Extravaganza jakou zažijete jedině v Dubaji! Měsíc slev během Dubai Shopping Festival je světovým svátkem všech "shoppaholikov" tohoto světa.
La Mer - Nová veřejná pláž v Dubaji!
Představujeme vám komplex La Mer, novou volnočasovou destinaci v slunném Dubaji. Pláž La Mer je inspirována sesterským projektem v letovisku Dubai Marina a návštěvníkům tak nabízí opravdu fantastický zážitek z moře, plný klidu a odpočinku. Vykoupejte se s panoramatem nejvyšší budovy světa!
Emirates A380: Nový interér pro salonek v Business a First Class
Při příležitosti téměř deseti let provozu dálkových letů největšího dopravního letadla světa představila dubajská letecká společnost Emirates Airlines multimiliardových upgrade pro Business a First Class napříč celou flotilou strojů Airbus A380.
Slavná Anna Netrebko a Yusif Eyvazov v Dubai Opera
Operní diva a její partner poprvé v Dubai Opera! Žijící legendy představí ty nejznámější klasiky od Verdi, Puccini a dalších zvučných jmen.
Plujte loďkou abra PŘÍMO pod Burj Khalifa
Největší developer světa, dubajský Emaar si pro vás i letos připravuje další překvapení v podobě plavební tradičními loďkami Abras po jezeře Lake Burj Dubai, Prima Během představení tančící fontány.

EXPO 2020 v Dubaji!
Mezinárodní výbor pro Expo 27. listopadu rozhodl, že prestižní Světová výstava průmyslu a kultury se bude v roce 2020 konat v Dubaji. Emirát má ambici zorganizovat největší a nejlepší světové Expo, první na Středním Východě a v arabském světě.

The Galleria je nový nákupní ráj v Abu Dhabi
Nové luxusní nákupní centrum The Galleria otevřeli na ostrově Al Maryah a okamžitě se stalo populárním místem mezi smetánkou hlavního města. Najdete zde široký výběr těch nejzvučnějších jmen ze světa módy a kvalitních restaurací a barů.

Největší obchodní centrum planety vyroste opět v Dubaji!
Dubaj bude zanedlouho mít největší nákupní, zábavnou a prázdninovou destinaci na světě. Dalším. Mall of the World bude skutečné město ve městě se vším na co si jen vzpomenete včetně klimatizovaných ulic, největšího krytého zábavního parku a integrovaného systému veřejné dopravy.
Atlantis - Fáze 2: Legenda pokračuje
Jeden z nejznámějších dubajských plážových hotelů, legendární Atlantis Dubaj na vrcholu vlnolamu palmového ostrova se dočká dalšího pokračování. Bude to nový hotel a nová kapitola pro Dubaj a populární růžový resort s největším aquaparkem na Středním východě.
Novinka: Horká zábava v plážovém klubu Zero Gravity
Objevte zcela nový rozměr zábavy v plážovém klubu Zero Gravity. More, relax, celodenní servis, restaurace, bar a kavárna, to vše s fascinující panoramatem Dubai Marina. V noci se nový podnik od Jumeirah mění na exkluzivní diskotéku plnou bujarého života. Zero Gravity je ideálním místem pro hosty z blízkého okolí.
Akční nabídka
nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK