Novinky a zaujímavosti z Dubaja | Dubaj.sk

Novinky a zajímavosti

Vánoční trhy v Dubaji
Advent je za rohem a tak jsme si pro Vás připravili malého průvodce vánočními svátky v Dubaji.
Otvorenie Louvre Abu Dhabi: To je kultúrna udalosť roka!
Dlho-očakávaný projekt prvého múzea kultúry a moderného umenia v regióne Blízkeho východu. Vydajte sa s nami napríeč veľkolepým príbehom ľudstva v najmodernejšom múzeu sveta, Louvre v Abu Dhabi.
Dubai Shopping Festival 2018
Přivítejte rok 2018 nákupní extravaganzou jakou zažijete jedině v Dubaji! Měsíc slev během Dubai Shopping Festival je světovým svátkem všech „shoppaholiků“.
La Mer – Nová veřejná pláž v Dubaji!
Představujeme vám komplex La Mer, novou volnočasovou destinaci ve slunném Dubaji. Pláž La Mer je inspirována sesterským projektem v letovisku Dubai Marina, a návštěvníkům tak nabízí opravdu fantastický zážitek z moře plný klidu a odpočinku. Vykoupejte se s panoramatem nejvyšší budovy světa!
Emirates A380: Nový interiér salonku v Business a First Class
Při příležitosti téměř deseti let provozu dálkových letů největšího dopravního letadla světa představila dubajská letecká společnost Emirates Airlines multimiliardový upgrade pro Business a First Class pro celou flotilou strojů Airbus A380.
Slavná Anna Netrebko a Yusif Eyvazov v dubajské opeře
Operní diva a její partner poprvé v dubajské opeře! Žijící legendy představí ty nejznámější klasiky od Verdiho, Pucciniho a dalších zvučných jmen.
Plujte loďkou „abra“ přímo pod Burj Khalifa
Největší developer světa, dubajský EMAAR, si pro vás i letos připravil další překvapení v podobě plaveb tradičními loďkami abra po jezeře Lake Burj Dubai, a to přímo během představení tančící fontány.

EXPO 2020 v Dubaji!
Mezinárodní výbor pro Expo 27. listopadu rozhodl, že prestižní Světová výstava průmyslu a kultury se bude v roce 2020 konat v Dubaji. Emirát má ambici zorganizovat největší a nejlepší světové Expo, první na Středním Východě a v arabském světě.

The Galleria je novým nákupním rájem v Abu Dhabi
Nové luxusní nákupní centrum The Galleria bylo otevřeno na ostrově Al Maryah a okamžitě se stalo populárním místem, které hojně navštěvuje smetánka hlavního města. Najdete zde široký výběr těch nejzvučnějších jmen ze světa módy a také vynikající restaurace a bary.

Největší obchodní centrum planety vyroste opět v Dubaji!
V Dubaji bude zanedlouho vybudovaná největší nákupní, zábavní a prázdninová destinace na světě. Další. Mall of the World bude skutečné město ve městě se vším, na co si jen vzpomenete včetně klimatizovaných ulic, největšího krytého zábavního parku a integrovaného systému veřejné dopravy.
Atlantis – Fáze 2: Legenda pokračuje
Jeden z nejznámějších dubajských plážových hotelů, legendární Atlantis The Palm na vrcholu vlnolamu palmového ostrova se dočká dalšího pokračování. Bude to nový hotel a nová kapitola pro Dubaj a populární růžový resort s největším aquaparkem na Středním východě.
Novinka: Úžasná zábava v plážovém klubu Zero Gravity
Objevte zcela nový rozměr zábavy v plážovém klubu Zero Gravity. Moře, odpočinek, celodenní servis, restaurace, bar a kavárna, to vše s fascinujícím panoramatem Dubai Marina. V noci se nový podnik, který založila společnosti Jumeirah, mění na exkluzivní diskotéku plnou bujarého života. Zero Gravity je ideálním místem pro návštěvníky z blízkého okolí.
nahoru
OK
Tyto webové stránky používají soubory cookie, pro zlepšení kvality našich služeb. Více informací
Souhlasím
PAGE IS OK