Cestovateľský blog a informácie o Emirátoch | Dubaj.sk

Cestovatelský blog

Dubai All Exclusive: Prémiový zážitek v klubových pokojích s Jumeirah!
Češi a slováci jsou rok od roku náročnější a v případě Dubaje a Emirátů vyžadují stále sofistikovanější a kvalitnější produkt. Pokoje Club jsou novým hitem, protože nabízejí nadstandardní služby a množství benefitů. Zároveň jsou vyhledávanou alternativou k programem All Inclusive.
Hotel 5 * The St. Regis Saadiyat Island v Abu Dhabi: 8 věcí, které ho dělají výjimečným!
Luxusní hotel v hlavním městě Emirátů patří k těm nejlepším plážovým resortem na světě. Hotel má unikátní polohu na přírodním ostrově Saadiyat, který se hrdí nejkrásnější pláží v zemi. V těsné blízkosti se nachází také nové muzeum kultury a umění Louvre Abu Dhabi. Výjimečný hotel má tak skutečně co nabídnout každému hostu. Více v našem článku.
Po stopách dubajského pouličního umění nebo-li street artu
Skupina nadšenců se snaží přeměnit betonové stěny mnoha městských čtvrtí Dubaje na velkou galerii pouličního umění, která bude oslavovat kulturu a dědictví Emirátů v kontextu rozvíjející se multikulturní společnosti.
10 zaujímavostí o novom múzeu umenia Louvre v Abu Dhabi
Futuristické múzeum kultúry a moderného umenia v Abu Dhabi je fenomenálny architektonický počin. Viete na koľko exponátov sa môžete tešiť a čo je "dážď svetla"? Prečítajte si viac v článku.
Silvestr v Dubaji. Jak si správně vybrat a co navštívit?
Prožijte s námi Nový rok v Dubaji. Jak si správně vybrat, kdy vycestovat a co navštívit? Inspirujete se v našem článku a vyberte si z našich speciálních nabídek.
Nákupy v Dubaji: Jaká nákupní centra patří k těm nejlepším v Emirátu?
Dubaj je skutečná „shopping" metropole světa. V následujícím blogu vám přinášíme podrobného průvodce po nákupech v Dubaji.
Romantika v Dubaji: 9 důvodů proč jí říct ANO
Rušná metropole emirátu Dubaj má mnoho různých tváří. Kromě moderních budov, obřích nákupních středisek a velkých rekreačních resortů zde najdete i množství malebných a romantických zákoutí pro chvíle strávené ve dvou.
12 důvodů proč si vybrat Atlantis The Palm
Luxusní plážový resort Atlantis The Palm patří mezi nejlepší hotely v Dubaji. Čím je výjimečný? Přečtěte si v našem článku.
8 atrakcí v Dubaji za méně než 3 €
Turistika v Dubaji se může na první pohled jevit jako drahá záležitost, ale není tomu vždy tak. Užijte si osm populárních atrakcí, které stojí méně než 3 €.
Dovolená v Dubaji: Co jsou pokoje Club a jaké mají výhody?
Jak jet na dovolenou ve větším komfortu a bez starostí? Máme pro vás odpověď. Dopřejte si vysokou úroveň služeb v tzv. klubových pokojích, které poskytují nadstandardní vybavení a pohodlí.
nahoru
OK
Tyto webové stránky používají soubory cookie, pro zlepšení kvality našich služeb. Více informací
Souhlasím
PAGE IS OK