Cestovatelský blog

Cestujte se stylem. Objevte výhody Lounge s leteckou společností Emirates.
Čeká vás dlouhý přestup na letišti v Dubaji a pomyšlení na ruch a nepohodlné sezení v rušné letištní hale, nebo honění jídla s sebou vám honí hrůzu? V tom případě jsou lounge (salonky) letecké společnosti Emirates něco, co skutečně oceníte. A dubajské letiště jich má hned několik.
10 důvodů proč si vybrat hotel Sofitel The Palm v Dubaji :)
Luxusní plážový resort Sofitel The Palm patří mezi ty nejlepší hotely v Dubaji. Spojení francouzské elegance a polynéské exotiky okouzlilo už mnoha náročných klientů a zejména rodiny s dětmi, které se sem rádi vracejí. V čem spočívá kouzlo tohoto hotelu a proč je zárukou ideální dovolené v Dubaji?
Nejkrásnější pláže a nejlepší plážové kluby v Dubaji!
Emirát Dubaj je futuristická metropole, která se pyšní 70 km dlouhým pobřežím a množstvím nádherných pláží a malebných zákoutí. Populární jsou zejména exkluzivní plážové kluby s celodenním programem za doprovodu těch nejlepších světových DJs.
10 zajímavostí o novém muzeu umění Louvre v Abu Dhabi
Futuristické muzeum kultury a moderního umění v Abu Dhabi je fenomenální architektonický počin. Víte na kolik exponátů se můžete těšit a co je "déšť světla"? Přečtěte si více v článku.
Silvestr v Dubaji: Jak si správně vybrat a co je třeba vidět?
Prožijte s námi Nový rok v Dubaji. Jak si správně vybrat, kdy cestovat a co vidět? Inspirujete se v našem článku a vyberte si z našich speciálních nabídek.
Nákupy v Dubaji: Které jsou nejlepší nákupní centra v Emirátu?
Dubaj je skutečná "shopping" metropole světa. V následujícím blogu vám přinášíme podrobného průvodce nákupy v Dubaji.
Romantika v Dubaji: 9 důvodů proč jí říct ANO
Rušná metropole Emirátů Dubaj má mnoho různých tváří. Kromě moderních budov, obřích nákupních středisek a velkých rekreačních resortů zde najdete i množství malebných a romantických zákoutí pro chvíle strávené ve dvou.
12 důvodů proč si vybrat Atlantis The Palm
Luxusní plážový resort Atlantis The Palm patří mezi nejlepší hotely v Dubaji. Čím je výjimečný? Přečtěte si v našem článku.
8 atrakcí v Dubaji za méně než 3 €
Turistika v Dubaji se může na první pohled jevit jako drahá záležitost, ne to však vždy pravidlo. Zjistěte, jejichž osm populárních atrakcí lze absolvovat za méně než 3 €.
Dovolená v Dubaji: Co jsou pokoje Club a jaké mají výhody?
Jak jet na dovolenou ve větším komfortu a bez starostí? Máme pro vás odpověď. Dopřejte si vysokou úroveň služeb v tzv. klubových pokojích, které poskytují nadstandardní vybavení a pohodlí.
Po stopách Street Art v Dubaji
Skupina nadšenců se snaží přeměnit betonové stěny mnoha městských čtvrtí Dubaje na velkou Street Art galerii, která bude slavit kulturu a dědictví Emirátů v kontextu rozvíjející se multi-kulturní společnosti.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK