Jak si správně vybrat dovolenou v Emirátech? | eDubai.cz
3 minuty čtení

Jak si správně vybrat?

Chcete cestovat do Emirátů a hledáte informace jak si správně vybrat? Přečtěte si několik rad a doporučení, které Vám mohou pomoci s výběrem. 

Období Kdy cestovat do Emirátů?

Emiráty jsou celoroční destinací, která nabízí perfektní podmínky pro pobyt během celého roku. Ceny ubytování a letenek se v jednotlivých obdobích výrazně liší a hotely ceny mění téměř denně dle aktuální poptávky! Je důležité vybrat takové období, které bude odpovídat vašim představám, ať už podle teploty nebo ceny.

Hlavními kritérii pro vytváření cen jsou počasí a obsazenost hotelů v jednotlivých obdobích. Během roku se v Emirátech konají celosvětově významné sportovní, kulturní a společenské akce, které mají v daných termínech vliv na cenu.

Cena Jaký vliv má termín na cenu?

Obecně platí pravidlo: „Čím dříve, tím výhodněji." Ceny hotelů/letenek se mění denně dle aktuální poptávky. Na cenu má vliv zejména období (termín), ve kterém plánujete návštěvu Emirátů. Důležité je také období, ve kterém si dovolenou objednáte.

Cena v jednotlivých obdobích (termínech) se liší, v nejžádanějších termínech cena dosahuje násobek ceny ubytování oproti cenám v nejlevnějším období (termínu). Proto slogan „čím dříve, tím výhodněji" platí během celého roku. Hlavně v nejžádanějších termínech je důležité myslet na nákup pobytu s předstihem! Při časné rezervaci ušetříte. Důležitá je obsazenost a návštěvnost hotelů v jednotlivých obdobích (termínech).

Emiráty se v posledních letech těší vysoké popularitě a obsazenost hotelů každoročně narůstá. Nejvýhodnější ceny hotely nabízejí v květnu, červenu, červenci, srpnu a v září. V těchto měsících hotely nabízejí různá zvýhodnění (polopenze v ceně, sleva za včasný nákup apod., více informací u jednotlivých hotelů). Nejvyšší sezóna je v březnu, dubnu, říjnu, listopadu a v prosinci (Vánoce, Silvestr).

Termín Cestujte tehdy, kdy chcete vy!

Naše společnost je partnerem Emirates Airlines a flydubai a umožňuje vám vybrat si termín a délku pobytu, které vám budou vyhovovat! Je jen na vás, který den odletu/příletu si vyberete.

Letenky Pravidelné lety z Prahy, Bratislavy, Vídně a Budapešti

Při zájezdech do Spojených arabských emirátů nabízíme možnost výběru letenek na pravidelných linkách z Prahy, Bratislavy, Vídně a Budapešti. Spolupracujeme s renomovanými leteckými společnostmi, které zajišťují přímé lety (bez přestupů) do Dubaje a Abu Dhabi.
Vyberte si v nezávazné kalkulaci odletové místo a leteckou společnost – rychle a jednoduše.

Hotely plážový, městský, který Emirát?

Vyberte si z nabídky kvalitních hotelů přímo u moře, nebo ve městě s dobrým dopravním spojením, v blízkosti těch nejznámějších atrakcí.
Je na vás, zda preferujete výhody luxusního plážového resortu, nebo plánujete poznávat krásy Emirátů s menším rozpočtem v městských hotelech.
Náš systém umožňuje výběr z různých typů pokojů (více informací u jednotlivých hotelů).

Stravování Jídlo je zážitek!

Hotely v Emirátech mají standardně v ceně pobytu také snídaně (pokud není uvedeno jinak). Většina hotelů v naší nabídce má možnost doplatku do polopenze, plné penze a v některých případech i ALL INCLUSIVE.
Stravování mimo hotelové resorty je absolutně bezpečné a dostupné. Ceny a kvalita jsou na úrovni EU. Restaurace v Emirátech patří k nejlepším a nejkvalitnějším v regionu.

Pojištění Vaše jistota před a během dovolené!

Naší snahou je zajištění klienta v co největším rozsahu během celé dovolené. Všechny naše zájezdy si můžete připojistit o komplexní pojištění účastníka zahraničního zájezdu. Více informací o pojištění.

Doplňkové služby Vše pro komfortnější dovolenou!

Nabízíme vám nejširší nabídku doplňkových služeb. V nezávazné kalkulaci si můžete vybrat doplňkové služby, o které máte zájem.

Proč cestovat do Emirátů? Proč cestovat do Emirátů? Emiráty jsou jednou z nejlepších turistických destinací světa. Více informací o SAE, které by vás mohly inspirovat.
Proč cestovat s eDubai.cz? Proč cestovat s eDubai.cz? Jsme největší cestovní kancelář v České republice a na Slovensku, která se specializuje na Spojené arabské emiráty (SAE).
Základní informace Základní informace Spojené arabské emiráty jsou moderní a kosmopolitní. Oficiálním náboženstvím je Islám, který je v mnohém spjat s místní...
Počasí Počasí Jaké je počasí v Dubaji? Kdy a ve kterých měsících je nejlepší cestovat do Emirátů?
Ramadán Ramadán Co je Ramadán? Ovlivní Vás během dovolené?
Všeobecné smluvní podmínky Všeobecné smluvní podmínky Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdech cestovní kanceláře DUBTOUR, s.r.o.
Garanční list Garanční list
nahoru
OK
Tyto webové stránky používají soubory cookie, pro zlepšení kvality našich služeb. Více informací
Souhlasím
PAGE IS OK