Proč cestovat do Emirátů? | eDubai.cz
5 minut čtení

Proč cestovat do Emirátů?

Informace, které jste o SAE možná nevěděli a mohli by Vás inspirovat.

Vzdálenost

Mezi hlavní výhody patří pouze pět a půl hodiny trvající let z Prahy, Bratislavy, Vídně a Budapešti. Emiráty jsou proto právem považovány za nejbližší skutečně exotickou destinaci.

Počasí

Téměř 300 slunečných dní je zárukou atraktivní dovolené po celý rok. Sluncem „zalité" pláže jsou známé bílým pískem a čistým azurovým mořem.

Bezpečnost

Spojené arabské emiráty patří k nejbezpečnějším zemím světa. V roce 2017 se podle dle hodnocení WORLD ECONOMIC FORUM umístili Emiráty na druhé příčce celosvětového žebříčku, a to hned za Finskem. Zdroj: Travel & Tourism Competitiveness Report

Hotely

Hotely v Emirátech patří k těm nejlepším. Své zastoupení zde má každá renomovaná hotelová síť nebo značka. V Dubaji dokonce najdete luxusní „fashion" hotely jako Armani, Palazzo Versace a Bvlgari. K legendárním plážovým resortům patří také hotely Atlantis The Palm v Dubaji, Emirates Palace v Abu Dhabi a také hotely společnosti Jumeirah Group, mezi které patří i 7 hvězdičkový Burj Al Arab.

Služby

Říká se, že služby v Emirátech fungují jako švýcarské hodinky. Všechno má svůj systém, služby v hotelech a občanská vybavenost patří bez pochyb k těm nejlepším. Dovolená v Emirátech nabírá nové rozměry i díky nejmodernějším technologiím, které Vás budou provázet na každém kroku.

Gastronomie

V Emirátech jsou ty nejlepší restaurace na světě, mnohé z nich získaly prestižní hvězdu Michelin. Celkově se dá říci, že gastronomie splňuje ty nejvyšší kritéria. Stravování v hotelech je známé bohatou a rozmanitou nabídkou kvalitních surovin.

Zábavní parky

Spojené arabské emiráty jsou světovou jedničkou v oblasti zábavního průmyslu a atrakcí pro rodiny s dětmi. V Dubaji se nacházejí parky IMG World of Adventure a komplex Dubai Parks & Resorts, který sdružuje zvučná jména jako Legoland, Motiongate či Studio Central. Spolu s parkem Bollywood a pohádkovým hotelem Lapita tak tvoří největší zábavní komplex této planety. Hlavní atrakcí v Abu Dhabi je park Ferrari World věnovaný legendární značce automobilů. Do roku 2019 se v Dubaji postaví parky Six Flags a Warner Bros, a také park Seaworld v Abu Dhabi.

Aquaparky

Aquaparky patří k nejlepším na světě, a také proto jsou vítanou a mimořádně populární formou osvěžení. Komplex Aquaventure v ikonickém hotelu Atlantis The Palm, Wild Wadi na pláži Jumeirah Beach a Legoland Waterpark ve čtvrti Jebel Ali jsou ideálním místem pro celou rodinu. V Abu Dhabi se vyplatí navštívit Yas Waterworld a v emirátu Rás al-Chajma aquapark Iceland.
Jak si správně vybrat? Jak si správně vybrat? Užitečné rady a doporučení, které Vám mohou pomoci s výběrem vaší dovolené ve Spojených Arabských Emirátech.
Proč cestovat s eDubai.cz? Proč cestovat s eDubai.cz? Jsme největší cestovní kancelář v České republice a na Slovensku, která se specializuje na Spojené arabské emiráty (SAE).
Základní informace Základní informace Spojené arabské emiráty jsou moderní a kosmopolitní. Oficiálním náboženstvím je Islám, který je v mnohém spjat s místní...
Počasí Počasí Jaké je počasí v Dubaji? Kdy a ve kterých měsících je nejlepší cestovat do Emirátů?
Ramadán Ramadán Co je Ramadán? Ovlivní Vás během dovolené?
Všeobecné smluvní podmínky Všeobecné smluvní podmínky Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdech cestovní kanceláře DUBTOUR, s.r.o.
Garanční list Garanční list
nahoru
OK
Tyto webové stránky používají soubory cookie, pro zlepšení kvality našich služeb. Více informací
Souhlasím
PAGE IS OK