Al-Bidyah Mosque - Fujairah | eDubai.cz

Al-Bidyah Mosque

Oblíbené
Fujairah | Délka trvání: 2h |
4,1 / 5
PAMáTKA

Al-Bidyah Mosque

Oblíbené
Fujairah | Délka trvání: 2h | 4,1 / 5
PAMáTKA
Mešita sestává z modlitební sály obložené oblouky a ventilačními otvory a Mihrab (modliteben výklenek ukazující na Mekku). Centrální sloup rozděluje vnitřní prostor na čtyři čtverce podobných rozměrů, zakryté klenutými stropy.
Archeologický výzkum v okolí mešity ukázal, že toto místo bylo obýváno už 4000 let. Velký islámský hřbitov na severu obsahuje masivní hrobku z doby železné, která odkryla fragmenty keramiky, kovových šipek a dalších artefaktů z období nejméně 1000 let před naším letopočtem.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK