Fujairah Fort - Fujairah | eDubai.cz

Fujairah Fort

Oblíbené
Fujairah | Délka trvání: 1h |
4 / 5
PAMáTKA

Fujairah Fort

Oblíbené
Fujairah | Délka trvání: 1h | 4 / 5
PAMáTKA
Pevnost Fujairah Fort, postavená v roce 1670, je považována za nejstarší pevnost ve Spojených arabských emirátech. Původně sloužila jako obranná budova a byla domovem pro vládnoucí rodinu. Po mnoho století byla to jediná kamenná budova na pobřeží Fujairah. Pevnost má tři hlavní části, několik sálů, jednu čtvercovou věž a dvě okružní věže.

Pevnost byla na počátku 20. století těžce poškozena britským útokem a v posledních letech byla plně obnovena na svou bývalou slávu. Oblast kolem pevnosti je součástí Heritage Village, kde můžete vidět obnoveny staré domy, exponáty o tradičním životě jako já zavlažovací systém Al Yazrah, který používali zemědělci na svých polích.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK