Desert Safari Ras Al Khaimah - Ras Al Khaimah | eDubai.cz

Desert Safari Ras Al Khaimah

Oblíbené
Ras Al Khaimah | Délka trvání: 5h |
4,9 / 5
VýLET

Desert Safari Ras Al Khaimah

Oblíbené
Ras Al Khaimah | Délka trvání: 5h | 4,9 / 5
VýLET
V odpoledních hodinách vyrazíte pohodlnými 4x4 WD jeepy do pouště, kde si budete moci užít dobrodružnou jízdu po písečných dunách. Během výletu budete moci pozorovat nádherný západ slunce v poušti a vyfotit se jako ve filmu. Vyvrcholením bude návštěva pouštního kempu, kde ochutnáte typickou arabskou večeři. Den můžete zakončit při typické vodní dýmce a pozorováním umění břišní tanečnice či ohnivé show. Samozřejmě nemůže chybět malování henou, zkoušení tradičního oblečení a jízda na velbloudu či velmi populární sandboarding.
Poznámka
Při zájmu se výlet dá prodloužit na přenocování v poušti. Kdy máte k dispozici dva druhy stanů (vyšší a nižší kategorie), snídaně a východ slunce jako na dlani.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK