Musandam Cruise - Ras Al Khaimah | eDubai.cz

Musandam Cruise

Oblíbené
Ras Al Khaimah - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 10h |
4,4 / 5
VýLET

Musandam Cruise

Oblíbené
Ras Al Khaimah - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 10h | 4,4 / 5
VýLET
Tato severní oblast SAE je oddělena od Ománu průlivem Hormuz. Velkolepé, skalnaté hory spadají z nadmořské výšky 6500m prudce do moře, přičemž vytvářejí bezpočet kouzelných zátok.
V ranních hodinách odjezd z hotelu. Přejezd hranic do Ománu av přístavu městečka Khasab nalodění na typickou arabskou plachetnici dhow. Budete se plavit k magickým Musadamským fjordům. Během cesty uvidíte ománské beduínské vesnice ai volně žijící delfíny. Loď zakotví při Thlegraph Island. Zde si můžete užívat koupání a šnorchlování, kde uvidíte překrásné zabarvené korály a tropické rybičky. Vybavení na šnorchlování a plovací vesty pro neplavce je možné si bezplatně zapůjčit na lodi, stejně jako osušky. Pochutnáte si zde na navýbornom obědě na lodi. Po obědě máte opět možnost koupání.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK