Blue Souq - Sharjah | eDubai.cz

Blue Souq

Oblíbené
Sharjah | Délka trvání: 2h |
3,9 / 5
PAMáTKA

Blue Souq

Oblíbené
Sharjah | Délka trvání: 2h | 3,9 / 5
PAMáTKA
Central Market nebo i kouzelný Blue Souq je jedním z nejnavštěvovanějších trhů v celých Emirátech.
"Modrý trh" byl postaven v roce 1978 sultánem Al Qasimi, vládcem emirátu Sharjah, jako místo kde se setkávaly obchodníci z celého regionu aby tu nabízeli zboží nejrůznějšího druhu. Díky své tradiční arabské architektuře a široké nabídce koření, výrobků ze zlata a suvenýrů patří Blue Souq k mimořádně oblíbeným trhem zejména mezi turisty.

O atrakci

Blue Souq sestává ze dvou budov s vysokými klenbami, které jsou spolu propojeny můstkem pro pěší. Najdete zde více než 600 obchodů širokým spektrem sortimentu. V severním křídle najdete zejména koření, koberce suvenýry a elektroniku, naopak v jižním křídle sídlí zlatníci a šperkaři. Při nákupu je dobrým zvykem o ceně vždy smlouvat.

dobré vědět

Blue Souq se nachází v krásném prostředí přírodní městské laguny Khalid Lagoon. Trh přímo sousedí s rozlehlým parkem Al Ittihad a dlouhou promenádou, která se táhne napříč celým městem Sharjah.
otevírací hodiny
Neděle - Úterý: 9:00 - 13:00 / 16:00 - 23:00
Pátek: 9:00 - 12:00 / 16:00 - 23:00
Sobota: zavřeno
doprava
Taxi - Sharjah Central Market
nebo Blue Souq Sharjah

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK