Eye Of The Emirates - Sharjah | eDubai.cz

Eye Of The Emirates

Oblíbené
Sharjah | Délka trvání: 1h |
3,9 / 5
ATRAKCE

Eye Of The Emirates

Oblíbené
Sharjah | Délka trvání: 1h | 3,9 / 5
ATRAKCE
Poznejte nejoblíbenější atrakci v emirátu Sharjah.
Eye Of The Emirates nebo také "Oko emirátů" je 60 metrů vysoký vyhlídkový kolotoč, který se nachází v historické městské části Al Qasba na březích přírodní městské zátoky. Kolotoč disponuje klimatizovanými kabinami a nabízí neopakovatelný výhled na panorama města Sharjah a nedalekého emirátu Dubaj spolu s nejvyšší budovou světa, věží Burj Khalifa.

Al Qasba

Turistická čtvrt Al Qasba je populárními místem pro trávení volného času. Kromě vyhlídkového kolotoče zde najdete promenádu, obchody, galerii tradičního umění a tradiční dřevěné loďky Abra, kterými se můžete plavit po městské laguně.
Otevírací doba

Zimní sezóna: od 10:00 do 12:00
Letní sezóna: o d 16:00 do 01:00
vstupní

Dospělý: 8 €
Dítě: 4 €
Poloha

Al Qasba, Sharjah
Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK