The Butterfly Pavilion

Oblíbené
Sharjah | Délka trvání: 1h |
4,8 / 5
ATRAKCIA

The Butterfly Pavilion

Oblíbené
Sharjah | Délka trvání: 1h | 4,8 / 5
ATRAKCIA
Poznejte kouzelnou říši motýlů světa.
Jedinečná stavba v emirátu Sharjah určitě stojí za to.
Pavilon motýlů na ostrově Al Noor se nachází v zátoce Khalid Lagoon.
Ostrov je s hlavní promenádou v emirátu Sharjah je spojen lávkou pro pěší. The Butterfly Pavilion okouzlí svým inspirativním designem. Je to architektonický skvost světového významu. Seznamte se s více než 500 motýly v skutečně unikátním ekosystému.

O atrakcii

Jedinečná atrakce v emirátu Sharjah dává svým návštěvníkům možnost dozvědět se více o životě motýlů v jeho různých podobách. Pavilon je navržen tak aby simuloval teplé a vlhké prostředí deštných pralesů Malajsie. Motýli jsou dováženy ještě v kokonu a líhnou se až přímo v Emirátech. Vnitřní ekosystém doplňují tropické rostliny a vřídla se sladkými šťávami, na kterých se vylíhlé motýly živí. Během celého dne jsou v pavilonu k dispozici odborný asistenti, kteří vám rádi řeknou zajímavosti z barevné říše vzácných okřídlenců.

Poznámka: Nejlepší čas pro návštěvu pavilonu je poledne, kdy se paprsky slunce opírají o dekorativní fasádu, která tak uvnitř vytváří jakoby déšť světla a fantastické obrazce.

Architektura

Pavilon motýlů s rozlohou 230m 2 byl navržen německým ateliérem 3deluxe, který se podílí i na celkové podobě ostrova Al Noor. Developer projektu Shurooq, měl za cíl vytvořit vizuálně přitažlivé prostředí a jakousi oázu klidu uprostřed rušného centra emirátu Sharjah. Pavilon ze skla a oceli je překryt vzorovaným zlatým plátnem aby se tak vytvořil potřebný stín. Hlavním cílem "biosféry" je vyvolat emoci a zájem o místní ekosystém.

Vstupní

Dospělý od 12 let: 12 €
Děti od 3 do 12 let: 8 €
Děti do 3 let: zdarma
Otevírací doba

Každý den od 9:00 do 18:00
Poloha

Al Noor Island
, Khalid Lagoon
Sharjah Waterfront

Poloha na mapě

Akční nabídka
nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK