The Butterfly Pavilion | eDubai.cz

The Butterfly Pavilion

96%
Délka trvání: 1h 0m
Architektonický skvost na Brecht městské zátoky v Sharjah
Poznejte kouzelnou říši motýlů světa.
Jedinečná stavba v emirátu Sharjah určitě stojí za to.
Pavilon motýlů na ostrově Al Noor se nachází v zátoce Khalid Lagoon.
Ostrov je s hlavní promenádou v emirátu Sharjah spojen lávkou pro pěší. The Butterfly Pavilion okouzlí svým inspirativním designem. Je to architektonický skvost světového významu. Zoznámte sa s viac ako 500 motýľmi v skutočne unikátnom ekosystéme.

O atrakci

Jedinečná atrakce v emirátu Sharjah dává svým návštěvníkům možnost dozvědět se více o životě motýlů v jeho různých podobách. Pavilon je navržen tak, aby simuloval teplé a vlhké prostředí deštných pralesů Malajsie. Motýli jsou dováženi ještě v kokonu a líhnou se až přímo v Emirátech. Vnitřní ekosystém doplňují tropické rostliny a vřídla se sladkými šťávami, na kterých se vylíhlí motýli živí. Během celého dne jsou v pavilonu k dispozici odborný asistenti, kteří vám rádi řeknou zajímavosti z barevné říše vzácných okřídlenců.

Poznámka: Nejlepší čas pro návštěvu pavilonu je poledne, kdy se paprsky slunce opírají o dekorativní fasádu, která tak uvnitř vytváří jakoby déšť světla a fantastické obrazce.

Architektura

Pavilon motýlů s rozlohou 230 m2 byl navržen německým ateliérem 3deluxe, který se podílí i na celkové podobě ostrova Al Noor. Developer projektu Shurooq měl za cíl vytvořit vizuálně přitažlivé prostředí a jakousi oázu klidu uprostřed rušného centra emirátu Sharjah. Pavilón zo skla a ocele je prekrytý vzorovaným zlatým plátnom aby sa tak vytvoril potrebný tieň. Hlavním cílem „biosféry“ je vyvolat emoci a zájem o místní ekosystém.

Vstupné

Dospělý od 12 let: 14 USD
Dítě od 3 do 12 let: 8 USD
Dítě do 3 let: zdarma
Otevírací doba

Každý den od 9:00 do 18:00
Poloha

Al Noor Island
, Khalid Lagoon
Sharjah Waterfront

Poloha na mapě

Další atrakce

nahoru
OK
Tyto webové stránky používají soubory cookie, pro zlepšení kvality našich služeb. Více informací
Souhlasím
PAGE IS OK