Doprava a transfery, Dominikánska Republika

4 hotely

V Dominikánské republice se jezdí na pravé straně vozovky. Maximální rychlost je 80 km/h mimo obec a 40–60 km/h v obci. Dávejte pozor na výtluky a motocyklové taxikáře (motoconchos).

Transfer z letiště: Většina all inclusive hotelů zajišťuje organizovaný transfer z letiště. Doporučujeme jej rezervovat předem spolu s pobytem.

Místní doprava: Guaguas (minibusy) a carros públicos (sdílené taxíky) jsou levné, ale pro turisty méně praktické. Motoconchos (mototaxíky) jsou dostupné na krátké vzdálenosti. V turistických oblastech doporučujeme ověřené taxikáře nebo hotelové transfery.

Pronájem auta: Dostupný na letištích; vyžaduje se řidičský průkaz, kreditní karta a věk minimálně 25 let. Doporučujeme kompletní pojištění.


nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK
Odkaz zkopírován