Jeep Desert Safari Abu Dhabi - Abu Dhabi | eDubai.cz

Jeep Desert Safari Abu Dhabi

Oblíbené
Abu Dhabi | Délka trvání: 6h |
4,3 / 5
VýLET

Jeep Desert Safari Abu Dhabi

Oblíbené
Abu Dhabi | Délka trvání: 6h | 4,3 / 5
VýLET
Užijte si nezapomenutelnou adrenalinovou jízdu!
Objevte krásy nekonečné pouště v Abu Dhabi.
Výlet Jeep Desert Safari patří k nejvyhledávanějším výletům během pobytu v destinaci Abu Dhabi. Vyberte se na dobrodružnou jízdu do dun pouště Rub Al Khali na periferii hlavního města Emirátů. Navštívíte tradiční farmu s velbloudy a budete mít možnost sledovat neopakovatelný západ pouště nad načervenalými vrcholy písečných dun.

beduínský kemp

Vaše cesta sportovními SUV pokračuje do autentického beduínského osídlení, kde budete mít možnost vyzkoušet řadu aktivit spojených s tradičním životem místního obyvatelstva jako například malování hennou na pokožku, ochutnávka vodních dýmek, trénink sokolů či osedlaný velbloudy. Po západu slunce je podávána tradiční večeře pod širým nebem. Nebude chybět živé představení břišních tanečnic a další vystoupení.
cena
Dospělá osoba / dítě: 50 €
Kdy?
Výlet Jeep Desert Safari je organizován každý den. Výlet trvá od 15:00 do 21:00.
doplňkové informace
Výlet s večeří
jazyk
Anglický
Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK