Jeep Desert Safari Dubai - Dubaj | eDubai.cz

Jeep Desert Safari Dubai

Oblíbené
Dubaj | Délka trvání: 6h |
4,2 / 5
VýLET

Jeep Desert Safari Dubai

Oblíbené
Dubaj | Délka trvání: 6h | 4,2 / 5
VýLET
Dobrodružná jízda plná adrenalinových momentů je určena pouze pro silné povahy!
Nechte se unést do jedné nehostinných i mírnějších částí světa.
Nekonečná poušť Rub Al Khali, přezdívaná také "The Empty Quarter" je zároveň fascinující přírodní scenérií. Během několika hodin budete sjíždět písečné duny o velikosti malých pohoří. Zároveň budete mít možnost pořídit si nezapomenutelné fotografie do rodinného alba a nasbírat si na památku červený písek, který je typický pro Spojené Arabské Emiráty. Po západu slunce strávíte večer v beduínském kempu s večeří s bohatým kulturním programem.

beduínský kemp

Váš večer v beduínském kempu začíná krátkou prohlídkou a večeří formou bufetu. Budete mít možnost vyzkoušet vodní dýmku, malování ornamentů henou na pokožku a jízdu na velbloudu. Dále si budete moci vyhotovit fotky v tradičních oděvech s tematickým pozadím. K bohatému kulturnímu programu patří mimo jiné vystoupení břišní tanečnice.
cena
Dospělá osoba / dítě: 70 €
Kdy?
Výlet Jeep Desert Safari je organizován každý den. Výlet trvá od 15:00 do 21:00.
doplňkové informace
Výlet s večeří.
jazyk
Anglický
Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK