Aktivity, atrakce a výlety v Ras Al Khaimah | eDubai.cz
Aktivity na mapě, Ras Al Khaimah Aktivity na mapě
Země
Destinace
Typ aktivity
Hodnocení
Délka trvání
Aktivity na mapě, Ras Al Khaimah Aktivity na mapě
  • Země
  • Destinace
  • Typ aktivity
  • Hodnocení
  • Délka trvání

Aktivity v Ras Al Khaimah

4 aktivity
Emiráty jsou světovou jedničkou v oblasti zábavního průmyslu. Nachází se zde množství známých atrakcí, zábavních parků a aquaparků. Inspirujte se výlety, restauracemi a naplánujte si své aktivity během dovolené.

Desert Safari Ras Al Khaimah

4,9 / 5
Ras Al Khaimah
VýLET
Zážitek, který si určitě nemůžete nechat ujít. Dobrodružná jízda po dunách pouště je plná adrenalinových momentů a neopakovatelných chvil.
Délka trvání: 5h

Musandam Cruise

4,4 / 5
Ras Al Khaimah - Výlet s průvodcem
VýLET
Celodenní výlet na arabské plachetnici "dhow", kdy poznáte ještě neprobádané krásy a taje "Norska" Středního Východu se svými velkolepými fjordy.
Délka trvání: 10h

Jebel Jais Flight

4,4 / 5
Ras Al Khaimah
ATRAKCE
Jebel Jais v Ras Al Khaimah je nejvyšší hora ve Spojených arabských emirátech a nejnovější se stala i domovem nejdelší ziplinovej dráhy na světě. Prožijte dobrodružství, na které se nezapomíná.
Délka trvání: 1h

Jebel Jais Via Ferrata

4,4 / 5
Ras Al Khaimah
ATRAKCE
Vychutnejte si nejzajímavější horskou dobrodružnou aktivitu v regionu. První komerční via ferrata na Středním východě je nyní otevřena pro ty, kteří hledají den plný adrenalinu na nejvyšší hoře Spojených arabských emirátů - Jebel Jais.
Délka trvání: 4h
Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK