Al Seef Waterfront

Oblíbené
Dubaj |
4,2 / 5
PROMENáDA

Al Seef Waterfront

Oblíbené
Dubaj | 4,2 / 5
PROMENáDA
Objevte novou turistickou destinaci na březích rušné městské zátoky Dubai Creek.
Komplex Al Seef Waterfront od renomovaného dubajského developera měřila pokračuje v odkazu velmi oblíbených volnočasových čtvrtí jako CityWalk Dubai, The Beach v Dubai Marina či La Mer. Promenáda je dlouhá 1.8 km a návštěvníkům přináší desítky stylových restaurací, malebných kaváren a obchodů různého zaměření. Už na první pohled vás zaujme propracovaná architektura v podobě moderních pavilonů, které jsou volně včleněny mezi historické budovy staré čtvrti Al Fahidi v Bur Dubai.

O projektu

Cílem projektu Al Seef Waterfront je revitalizace a zatraktivnění starého města, zejména části Al Fahidi s historickou pevností, která je domovem pro hlavní dubajské muzeum. Moderní komplex v hodnotě milionů dolarů přináší svěží spojení moderního designu s tradicemi a místní architekturou. Kromě promenády zde naleznete restaurace, bary, kavárny, obchody a velkou marinu se soukromými jachtami.

Užitečné informace

Komplex Al Seef Waterfront zajišťuje denní kyvadlovou dopravu mezi vybranými partnerskými hotely v Dubaji.

Alternativně víte na Al Seef Waterfront dopravit vodními taxíky, na které víte nastoupit v čtvrtích Dubai Marina, Business Bay, Dubai Festival City a Deira.
Poloha
Al Seef / Dubai Creek
Doprava

Metro
- Stanica Burjuman
Taxi - Al Seef Waterfront

Návštěvníci mohou využít i populární vodní taxíky. Zastávky jsou rozmístěny ve čtvrti Dubai Marina, Business Bay, Dubai Festival City, Deira a Bur Dubai.
Otevírací doba
Denně od 10:00 do 00:00.
vybrané restaurace

961 LB
 - libanonská kuchyně
Al Hamidieh - arabská kuchyně
Bikanervala - indická kuchyně
Bikkan Burger - speciality z masa
ILA - italská kuchyně
Kona Grill - steakhouse
Mamikonyan - arménská kuchyně

Poloha na mapě

Akční nabídka
nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK