BOXPARK - Dubaj | eDubai.cz

BOXPARK

Oblíbené
Dubaj | Délka trvání: 1h |
3,9 / 5
NáKUPY

BOXPARK

Oblíbené
Dubaj | Délka trvání: 1h | 3,9 / 5
NáKUPY
Inovativní "Urban Lifestyle" koncept je alternativou
k velkým nákupním centrům v Dubaji.
BOXPARK je nová nákupní promenáda, která se rozprostírá téměř po celé délce ulice Al Wasl Rd. Komplex sestává z několika menších pavilonů s obchody, restauracemi a kavárnami. Většina budov je poskládaná ze starých lodních kontejnerů. Celý komplex je postaven v industriálním stylu a má oslovit zejména mladší generace.

O projektu

Komplex BOXPARK je inspirován stejnojmenným projektem v Londýně. BOXPARK v Dubaji je dílem státního developera Mera, který stojí za množstvím prestižních projektů jako například The Beach at JBR, CityWalk Dubai, LA MER či ostrov Bluewaters Island. Hlavní myšlenkou inovativního konceptu je být alternativní k velkým nákupním centrům v Dubaji a přitáhnout tak zejména mladých energických lidí.
Otevírací doba
Otevřeno denně od 10:00 do 22:00.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK