Gunaydin Dubai - Dubaj | eDubai.cz

Gunaydin Dubai

Oblíbené
Dubaj |
4,3 / 5
RESTAURACE

Gunaydin Dubai

Oblíbené
Dubaj | 4,3 / 5
RESTAURACE
Jeden z nejlepších steakhouse v Dubaji láká na speciality z masa, tradiční döner a kebab. Vychutnejte si skvělé jídlo na terase s výhledem na věž Burj Khalifa.
Slavná značka restaurací Gunaydin byla založena v Istanbulu v roce 1965. Turecká tradice specialit z masa přetrvala dodnes s více než 40 podniky po celém světě. Restaurace v centru města Downtown Dubai se nachází v budovách Souq Al Bahar, přímo na promenádě kolem jezera The Burj Lake spolu s tančící fontánou The Dubai Fountain.

Užitečné informace

Otevřeno denně od 12:00 do 24:00.
Rezervace není nutná.
kuchyň
Turecká
Steakhouse
cenová kategorie
$$$
Dress Code
casual
Kde?
Souq Al Bahar
Downtown Dubai

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK