Jumeirah Mosque - Dubaj | eDubai.cz

Jumeirah Mosque

Oblíbené
Dubaj | Délka trvání: 2h |
3,7 / 5
PAMáTKA

Jumeirah Mosque

Oblíbené
Dubaj | Délka trvání: 2h | 3,7 / 5
PAMáTKA
Největší mešita v Dubaji je zároveň i první mešita v Emirátech otevřena pro veřejnost.
Jumeirah Mosque v Dubaji svou architekturou nápadně připomíná mešity z dob středověkého Španělska. Je to první mešita v Emirátech, která je otevřena nemuslimům. Mešita slouží široké veřejnosti jako kulturní a vzdělávací centrum. Prohlídky s průvodcem a odborným výkladem v anglickém jazyce se konají bezplatně čtyři krát týdně. V rámci exkurze mají návštěvníci možnost shlédnout i tradiční modlitby k Alláhovi a naučit se tak něco více o Islámu.

Cílem tematické prohlídky mešity je přiblížit návštěvníkům místu víru, zvyklosti a tradice.
cena
Vstup je pro veřejnost bez poplatku.
dobře vědět
Při návštěvě mešity třeba respektovat místní kulturní zvyky a tradice. Dámy by měly mít zahalené kotníky, ramena a vlasy. Pami by měli mít dlouhé kalhoty.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK