Veřejná pláž La Mer, Jumeirah Beach

LA MER, Jumeirah Beach

Oblíbené
Dubaj |
4,8 / 5
VEřEJNá PLAž

LA MER, Jumeirah Beach

Oblíbené
Dubaj | 4,8 / 5
VEřEJNá PLAž
Volnočasová destinace La Mer spojuje relax a odpočinek s nákupy, stravováním a množstvím sportovních aktivit.
Jaká je nová veřejná pláž v Dubaji? Komplex La Mer je vítaným osvěžením a revitalizací pobřeží na Jumeirah Beach. Najdete zde všechny vymoženosti pro odpočinek a relax u moře, více než 130 provozoven s restauracemi, kavárnami a obchody. Nechybí toalety, místnosti na převlečení, sprchy, skříňky či lehátka. V rámci volnočasových aktivit můžete využít množství sportovišť, běžeckou dráhu a skate park.

O projektu

Komplex La Mer v Dubaji je projektem státního developera Mera, který se v každém ohledu nechal inspirovat svým předchozím a mimořádně populárním developmentem The Beach v letovisku Dubai Marina. La Mer sestává ze tří umělých poloostrovů a krásné udržované veřejné pláže. Komplex kombinuje čtyři samostatné zóny pro sport a volný čas, nákupy, jídlo, bydlení + hotel.

V roce 2018 přibude nový, v pořadí již čtvrtý, aquapark v Dubaji a sedmý v Emirátech.
Otevírací doba
Každý den od 10:00 do 00:00.
adresa
La Mer, Jumeirah Beach Road
doprava
Autobusové linky číslo 9 a 98

Kyvadlová doprava je poskytována bezplatně pro hosty z hotelů:

vstupní
zdarma

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK