Legoland Dubai - Dubaj | eDubai.cz

Legoland Dubai

Oblíbené
Dubaj - Theme park | Délka trvání: 6h |
4,8 / 5
RODINNý PARK

Legoland Dubai

Oblíbené
Dubaj - Theme park | Délka trvání: 6h | 4,8 / 5
RODINNý PARK
Vítejte v úžasném světě nejznámější stavebnice LEGO ©
Rodinný park Legoland ® je součástí největšího zábavního komplexu planety, známého jako Dubai Parks & Resorts. Vyzkoušejte množství dobrodružných atrakcí a pokochejte se jedinečnými uměleckými výtvory z kostek.

Legoland Dubai je ideálním místem pro odpočinek, rozvoj kreativity, nezapomenutelné zážitky a kopec zábavy pro celou rodinu.

atrakce

Legoland Dubai nabízí více než 40 různých atrakcí určených návštěvníkům všech věkových kategorií. Park je rozdělen do šesti tematických zón s vnějšími i vnitřními expozicemi. Hlavním "tahákem" je krytá hala Miniland s více než 15 000 malými replikami. Najdete zde vše od nejslavnějších budov světa až po technicky složité modely vlaků, letadel a dubajského metra.

FACTORY @ LEGOLAD
Váš skvělý rodinný den začíná v továrně na LEGO ©. Každý z účastníků obdrží balíček s nápojem a snackem a základní informace o parku a jeho atrakcích. První zastávkou je výrobní hala a tvůrčí dílny.

LEGO City ©
Staňte se součástí nejznámější stavebnice světa. Zahrajte se na šoféra, pilota, policisty nebo hasiče. Získejte řidičský průkaz pro elektrické autíčko ve škole ježdění nebo plujte člunem po líné řece.

IMAGINATION
Toto je týmová aktivita pro celou rodinu. Vysklajte si vlastní výtvor z LEGO © podle různých soutěžních zadání a vyhrajte zajímavé ceny.

KINGDOMS @ LEGOLAND
Vytajte v pohádkovém království. Prozkoumejte všechny zákoutí legů hradu a dopřejte si adrenalinovou jízdu na horské dráze.

ADVENTURE
Ponořte se i dětmi do hlubin barevného podmořského světa s LEGO © ponorkami. Staňte se dobrodruhy a probádejte hrobku egyptského faraóna. Cestu z tohoto labyrintu najdete jen pokud zachováte chladnou hlavu a vyřešíte záludné hádanky.

Miniland
Technicky propracovaná replika města sestávajícího z významných světových dominant. Dejte své kreativitě zelenou v tvůrčí dílně Build A City.

zajímavosti

  • Na výstavu Miniland a LEGO City © bylo použito 60 milionů kusů stavebnice.
  • Obchod LEGO Shop je největším svého druhu na Středním Východě.
  • Replika nejvyšší budovy světa, věže Burj Khalifa, je zároveň nejvyšší stavbou ze stavebnice LEGO © na světě.
cena
Dospělá osoba: 75 €
Dítě (do 11.99 roku): 65 €
Senior (od 60 let): 65 €

Děti do tří let mají vstup zdarma.

Info: Vstupní nezahrnuje sesterský aquapark Legoland Water Park.
Otevírací doba
Každý den od 12:00 do 22:00.
Poznámka: Park si vyhrazuje právo na změnu otevíracích hodin v průběhu roku.
doprava
Taxi - Legoland Dubai

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK