Legoland Dubai | eDubai.cz

Legoland Dubai

95%
Délka trvání: 6h 0m
Vstupte do kouzelného světa nejznámější stavebnice světa!
Vítejte v úžasném světě nejznámější stavebnice LEGO ©
Rodinný park Legoland ® je součástí největšího zábavního komplexu planety, známého jako Dubai Parks & Resorts. Vyzkoušejte množství dobrodružných atrakcí a pokochejte se jedinečnými uměleckými výtvory z kostek.

Legoland Dubai je ideálnym miestom pre oddych, rozvoj kreativity, nezabudnuteľné zážitky a kopec zábavy pre celú rodinu.

Atrakce

Legoland Dubai nabízí více než 40 různých atrakcí určených návštěvníkům všech věkových kategorií. Park je rozdělen do šesti tematických zón s vnějšími i vnitřními expozicemi. Hlavním „tahákem“ je krytá hala Miniland s více než 15 000 malými replikami. Najdete zde vše od nejslavnějších budov světa až po technicky složité modely vlaků, letadel a dubajského metra.

FACTORY @ LEGOLAND
Váš skvělý rodinný den začíná v továrně na LEGO ©. Každý z účastníků obdrží balíček s nápojem a snackem a základní informace o parku a jeho atrakcích. První zastávkou je výrobní hala a tvůrčí dílny.

LEGO City © 
Staňte se součástí nejznámější stavebnice světa. Zahrajte si na šoféra, pilota, policistu nebo hasiče. Získejte řidičský průkaz pro elektrické autíčko ve škole ježdění nebo plujte člunem po líné řece.

IMAGINATION
Toto je týmová aktivita pro celou rodinu. Vyskládejte si vlastní výtvor z LEGO © podle různých soutěžních zadání a vyhrajte zajímavé ceny.

KINGDOMS @ LEGOLAND
Vítejte v pohádkovém království. Prozkoumejte všechny zákoutí lego hradu a dopřejte si adrenalinovou jízdu na horské dráze.

ADVENTURE
Ponořte se i s dětmi do hlubin barevného podmořského světa s LEGO © ponorkami. Staňte se dobrodruhy a probádejte hrobku egyptského faraóna. Cestu z tohoto labyrintu najdete jen pokud zachováte chladnou hlavu a vyřešíte záludné hádanky.

MINILAND
Technicky propracovaná replika města sestávajícího z významných světových dominant. Dejte své kreativitě zelenou v tvůrčí dílně Build A City.

Zajímavosti

  • Na výstavu Miniland a LEGO City © bylo použito 60 milionů kusů stavebnice.
  • Obchod LEGO Shop je největším svého druhu na Středním Východě.
  • Replika nejvyšší budovy světa, věže Burj Khalifa, je zároveň nejvyšší stavbou ze stavebnice LEGO © na světě.
Cena

Vstupné na osobu: od 64 USD

Děti do tří let mají vstup zdarma.

Info: Vstupné se nevztahuje na sesterský aquapark Legoland Water Park. 
Otevírací doba

Každý den od 12:00 do 22:00.

Poznámka:
Park si vyhrazuje právo na změnu otevíracích hodin v průběhu roku.
Doprava

Taxi
– Legoland Dubai

Poloha na mapě

Další atrakce

nahoru
OK
Tyto webové stránky používají soubory cookie, pro zlepšení kvality našich služeb. Více informací
Souhlasím
PAGE IS OK