The Dubai Mall

Oblíbené
Dubaj | Délka trvání: 8h |
5 / 5
NáKUPY

The Dubai Mall

Oblíbené
Dubaj | Délka trvání: 8h | 5 / 5
NáKUPY
Více než 1200 obchodů a množství skvělých atrakcí. Největší nákupní destinace planety je v Dubaji!
The Dubai Mall je skutečným srdcem Dubaje a ve dne v noci pulzuje ruchem velkoměsta. Branami střediska ročně projde přes 80 milionů návštěvníků, což je až o 20 milionů více než počet turistů, kteří za stejný čas navštíví město New York. Kromě nejlepších nákupů jaké kdy zažijete vás ohromí množství atrakcí. Úchvatná fontána, krytý dětský park či kolosální akvárium a podmořská zoo.

O projektu

The Dubai Mall otevřeli v roce 2008. Nákupní středisko je součástí multi-miliardového projektu obnovy centra města, dnes známého jako Downtown Dubai. Developerem celého projektu je dubajská firma Emaar, která stojí za realizací takových prestižních atrakcí jako je nejvyšší budova světa Burj Khalifa zda nová Dubai Opera. Středisko má 4 patra, 1200 obchodů, 120 restaurací a kaváren, kino s 22 sály a parkovací místa pro 14.000 aut. The Dubai Mall má 9 velkých atrií a rozlohu srovnatelnou s 50 fotbalovými hřišti.

atrakce

Dubai Aquarium & Underwater Zoo

V jednom z největších akvárií na světě žije více než 300 druhů mořských živočichů. Návštěvníci mají možnost projít přes průhledný panoramatický tunel a vidět žraloci a rejnoci v bezprostřední blízkosti. Podmořská zoo má několik desítek zajímavých expozic a organizuje několik adrenalinové aktivity jako krmení ryb, či potápění se žraloky.

The Dubai Fountain

Přejděte branami na hlavní promenádu kolem jezera Burj Lake. Od 18:00 večer můžete každou půl hodinu vidět úchvatné představení slavné dubajské fontány plné světla a hudby.

SEGA Republic

Interaktivní krytý zábavní park a herna pro děti se 150 atrakcemi.

KidZania

Kryté dětské městečko, ve kterém se nejmenší návštěvníci mohou zahrát na hasiče, policisty, piloty letadel Emirates či kuchařů.
Otevírací doba
Sobota až středa: 10:00 - 23:00
Čtvrtek a pátek: 10:00 - 00:00
adresa
Downtown Dubai
Doha Street | Dubai
doprava
Metro - červená linka:
stanice Burj Khalifa / The Dubai Mall

Taxi - The Dubai Mall
Taxi Pick-up při zpětné cestě se nachází v prvním patře (Ground Floor), vedle obchodu Nespresso.

Několik hotely organizují pravidelné spojení kyvadlovou dopravou (Shuttle Bus).

Poloha na mapě

nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK