The Dubai Mall – Atrakce v Dubaji | eDubai.cz

The Dubai Mall

100%
Délka trvání: 8h 0m
Největší nákupní centrum světa!
Více než 1200 obchodů a množství skvělých atrakcí. Největší nákupní destinace planety se nachází v Dubaji!
The Dubai Mall je skutečným srdcem Dubaje, které bez přestání pulzuje ruchem velkoměsta. Branami střediska ročně projde přes 80 milionů návštěvníků, což je až o 20 milionů více než počet turistů, kteří za stejné časové období navštíví město New York. Kromě nejlepších nákupů vás ohromí množství atrakcí. Úchvatná fontána, krytý dětský park či kolosální akvárium a podmořská zoo.

O projektu

Nákupní centrum The Dubai Mall bylo otevřeno v roce 2008. Nákupní středisko je součástí multimiliardového projektu obnovy centra města, dnes známého jako Downtown Dubai. Developerem celého projektu je dubajská firma EMAAR, která stojí za realizací mnoha prestižních atrakcí jako je nejvyšší budova světa Burj Khalifa nebo budova dubajské opery. Středisko má 4 patra, 1200 obchodů, 120 restaurací a kaváren, kino s 22 sály a parkovací místa pro 14000 aut. The Dubai Mall má 9 velkých atrií a rozlohu srovnatelnou s 50 fotbalovými hřišti.

Atrakce

Dubai Aquarium & Underwater Zoo

V jednom z největších akvárií na světě žije více než 300 druhů mořských živočichů. Návštěvníci mají možnost projít přes průhledný panoramatický tunel a vidět žraloky a rejnoky z bezprostřední blízkosti. Podmořská zoo nabízí několik desítek zajímavých expozic a organizuje adrenalinové aktivity jako krmení ryb, či potápění se žraloky.

The Dubai Fountain

Projděte branami na hlavní promenádu kolem jezera Burj Lake. Od 18:00 večer můžete každou půl hodinu vidět úchvatné představení slavné dubajské fontány plné světla a hudby.

SEGA Republic

Interaktivní krytý zábavní park a herna pro děti se 150 atrakcemi.

KidZania

Kryté dětské městečko, ve kterém si nejmenší návštěvníci mohou zahrát na hasiče, policisty, piloty letadel Emirates či kuchaře.
Otevírací doba
Každý den od 10:00 do 00:00.
Adresa
Downtown Dubai
Doha Street | Dubai
Doprava
Metro – červená linka:
stanice Burj Khalifa/The Dubai Mall

Taxi – The Dubai Mall
Taxi Pick-up při zpětné cestě se nachází v prvním patře (Ground Floor), vedle obchodu Nespresso.

Několik hotelů zajišťuje pravidelné spojení kyvadlovou dopravou (Shuttle Bus).

Poloha na mapě

Další atrakce

nahoru
OK
Tyto webové stránky používají soubory cookie, pro zlepšení kvality našich služeb. Více informací
Souhlasím
PAGE IS OK