Let hydroplánem - Maledivy | eDubai.cz

Let hydroplánem

Oblíbené
Maledivy |
4,8 / 5

Let hydroplánem

Oblíbené
Maledivy | 4,8 / 5
Většina turistů poletí hydroplánem při transferu z hlavního města Male do cílového letoviska. Přestože ostrovní střediska poskytují přepravu rychlostními loděmi, většina z nich nabízí i dopravu hydroplánem. V případě, že hotelový resort neposkytuje transfer hydroplánem, návštěvníky jistě potěší možnost objednat si let hydroplánem jako samostatný výlet.

Délka letu může být krátká od cca 10 minut, do vzdálenějších letovisek se často letí déle než jednu hodinu. Samotné vzlet hydroplánu je většinou hladší než vzlet jakéhokoliv jiného letadla, je však velmi závislé na povětrnostních podmínkách. Po vzletu hydroplán plachtí ve vzduchu jako pták nad tyrkysovými lagunami. Pasažéři mohou ze vzduchu vidět nejluxusnější hotelové komplexy, stejně jako neobydlené, či domorodé ostrovy. Během letu hydroplánem je velmi zajímavé sledovat kontrastní barvy tmavě modrého Indického oceánu který se střídá s průzračnou vodou tyrkysové barvy v okolí pláží.
Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK