Vodní sporty - Maledivy | eDubai.cz

Vodní sporty

Oblíbené
Maledivy |
4,8 / 5

Vodní sporty

Oblíbené
Maledivy | 4,8 / 5

Obecně lze rozlišovat vodní sporty na nemotorizované a motorizované. Nemotorizované vodní sporty jsou provozovány prakticky na všech ostrovech. Ne všechny střediska však nabízejí motorizované vodní aktivity, a to zejména kvůli snaze zabránit znečišťování oceánu, rušení klidu v letovisku a ochraně mořské fauny a flóry.

Nabídka nemotorizovaných vodních sportů se liší v závislosti na jednotlivých hotelů. Jejich poskytování je zpravidla zdarma. Snad nejoblíbenější nemotorizovaných vodních sport je windsurfing. Krásy ostrova je také možné pozorovat z kanoe či kajaku. Přestože se pádlování na kajaku či kanoe může zdát jednoduché, jde o velmi fyzicky náročnou aktivitu, hlavně na slunci. Klidné vody indického oceánu vytvářejí perfektní podmínky pro realizaci nadčasového trendy sportu Stand Up Paddle.

Většina resortů má vybavení na provozování motorizovaných vodních sportů. Tyto aktivity jsou zpoplatněny. Vodní lyžování je turisty velmi oblíbené. Existují speciální instruktážní tréninky a námořníci jsou trpěliví, když se začátečníci pokoušejí lyžovat poprvé. Parasailing je stejně vzrušující vyzkoušet jak sledovat. Mezi další motorizované sporty, které jsou provozovány na hotelových resortech patří wakeboarding, jízda na vodních skútrech, či banánu.

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK