Svatební cesta - Maledivy | eDubai.cz

Svatební cesta

Oblíbené
Maledivy |
5 / 5

Svatební cesta

Oblíbené
Maledivy | 5 / 5

Dokonce i v případě, že nemáte svou svatbu na Maledivách, můžete si tento slavnostní akt připomenout svatební cestou v jednom z nejromantičtějších letovisek světa. Díky extrémně vysokému důrazu na respektování soukromí hotelových hostů jsou Maledivy ideální volbou při výběru svatební cesty. Každý resort se nachází na samostatném ostrově, který obývá pouze nezbytný počet zaměstnanců a ostatní hoteloví hosté. Páry které se rozhodly strávit svatební cestu na Maledivské souostroví obzvlášť oblibě ubytování v ikonických vilách nad vodou. Mnohé z nich mají otevřeno koupelny, soukromé bazény a přímý vstup do laguny.

Některé hotelové resorty nabízejí zamilováním párem speciální balíčky, které obsahují romantickou výzdobu vilového interiéru, květiny, drobné občerstvení, láhev sektu, či párové masáže. Svatební cesta se nemusí uskutečnit bezprostředně po svatbě, hotely většinou poskytují zvýhodněné ceny ubytování, zda zmíněné balíčky v období do 6 měsíců po svatebním obřadu (potvrzení data třeba dokumentovat kopií oddacího listu).

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK