Aktivity na mapě, Maledivy Aktivity na mapě
Země
Typ aktivity
Hodnocení
Délka trvání
Aktivity na mapě, Maledivy Aktivity na mapě
  • Země
  • Typ aktivity
  • Hodnocení
  • Délka trvání

Nejdražší aktivity na Maledivách

7 aktivit
Na první pohled by se mohlo zdát, že Maledivy jsou destinací kde se nedá dělat nic víc než ležet na slunci, popíjet koktejly a sledovat západ slunce. Opak je však pravdou. Maledivské ostrovy nabízejí turistům více než jen pasivní odpočinek na pláži. Na Maledivách je možné zažít skutečně zajímavou dovolenou.

Šnorchlování a potápění

4,9 / 5
Maledivy
Odhaduje se, že téměř polovina turistů přichází na Maledivy s úmyslem šnorchlovat nebo se potápět. Křišťálově čisté vody lagun, korálové útesy a bohatý podmořský život vytvářejí na Maledivské ostrovech jedinečné podmínky pro zmíněné aktivity.

Vodní sporty

4,8 / 5
Maledivy
Jelikož 99% území Malediv tvoří moře, ostrovy se pyšní předními vodními sportovními středisky. Vodní sporty jsou zde opravdu velmi populární. Každý ostrovní resort má vybudované sportovní středisko nějakého druhu.

Plavby a rybolov

4,7 / 5
Maledivy
Plavba na tradiční lodi Dhoni je ideálním způsobem jak zakončit den na Maledivské ostrovech. Turisté, kteří preferují aktivnější trávení volného času, mohou soutěžit o nejlepší úlovek při jednoduchém maledivském rybolovu.

Let hydroplánem

4,8 / 5
Maledivy
Transfer hydroplánem je nezapomenutelným zážitkem a perfektním způsobem jako odstartovat vysněnou dovolenou. V případě, že hotelový resort neposkytuje transfer hydroplánem, návštěvníky jistě potěší možnost objednat si let hydroplánem jako samostatný výlet.

Návštěva domorodých ostrovů

4,6 / 5
Maledivy

Návštěvou domorodých ostrovů mohou turisté nahlédnout do každodenního života místních Maldivcov. Ostrovy situované v blízkosti hlavního města Male organizují jednodenní výlety plné kulturních zážitků a nákupních možností.

Symbolická svatba

4,8 / 5
Maledivy
Sňatek je jednou s nejdůležitějších událostí v životě člověka. Je to životní milník, na který zamilované páry celý život s láskou vzpomínají. Jedinečným způsobem jako na tuto příležitost vzpomínat je zpečetěním symbolických svatebních slibů na Maledivské ostrovech.

Svatební cesta

5 / 5
Maledivy

Maledivy jsou jako jedno z nejromantičtějších míst celého světa páry velmi oblíbené na trávení svatebních cest. Romantická výzdoba luxusního vilového interiéru, nezapomenutelné západy slunce a pohár šumivého vína v ruce jsou předpokladem jedinečné svatební cesty každého zamilovaného páru.

Akční nabídka
nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK