Blue Safari - Maurícius | eDubai.cz

Blue Safari

Oblíbené
Maurícius | Délka trvání: 3h |
4,2 / 5
POTáPěNí

Blue Safari

Oblíbené
Maurícius | Délka trvání: 3h | 4,2 / 5
POTáPěNí
Během 35 minut objevíte mořskou faunu a flóru Mauricia prostřednictvím velké a transparentní panoramatické kopule pod dohledem průvodce. Nemusíte být potápěčům ani dokonce umět plavat, vše, co musíte udělat, je milovat dobrodružství!
Podvodní skútr je velmi snadno ovladatelný, s volantem, dvěma plynovými pedály a jediným tlačítkem na ovládání úrovně hloubky. Vzduch uvnitř kabiny je trvale regenerovaný a je zde také systém zálohování vzduchu, který zaručuje maximální bezpečnost. Kabina je vybavena i alarmovým tlačítkem, které můžete použít kdykoliv, abyste upozornili potápěče, kteří vás doprovázejí. Je to tak jednoduché.


Poznámka
Možnost zažít nejkrásnější způsob potápění na palubě skutečné ponorky! Pohodlně sedící v klimatizované kabině pod atmosférickým tlakem objevíte vprůběhu 45 minut kouzlo mořského a korálového života v hloubce 35 metrů pod mořem. . Báječný zážitek, který mohou zažít všichni od 2 do 77 let.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK