L'Aventure du Sucre - Maurícius | eDubai.cz

L'Aventure du Sucre

Oblíbené
Maurícius | Délka trvání: 4h |
4,5 / 5
MUZEUM

L'Aventure du Sucre

Oblíbené
Maurícius | Délka trvání: 4h | 4,5 / 5
MUZEUM
Budovou tohoto klenotu mezi muzei je stará továrna, která sama evokuje minulé dny a je symbolem všeho, co představuje cukr. Nachází se v krásném Beau Plan Sugar Estate, který se nachází v blízkosti slavné botanické zahrady Pamplemousses.
Přístup je impozantní, podél cesty Bougainvillea a kokosových palem, s jezerem ohraničeným svěží zelení, což vede k mohutné továrně na výrobu cukru, v současnosti jednomu z nejvýznamnějších turistických míst na ostrově. Vaše návštěva se ještě nezačala, ale už zvuky džungle a oceánských vln vás přivedou k tajemnému vchodu, kterým se dostanete do obrovské továrny, její starých strojů ukrytých v tisících světel. Co vás čeká, je vynikající a interaktivní prohlídka, která vám pomůže dozvědět se více o historii a kultuře ostrova.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK