Sedm barev země - Maurícius | eDubai.cz

Sedm barev země

Oblíbené
Maurícius | Délka trvání: 4h |
5 / 5
PříRODA

Sedm barev země

Oblíbené
Maurícius | Délka trvání: 4h | 5 / 5
PříRODA
K tomuto nejfotografovanějšímu místu ostrova se dostanete pouze po úzkých a točitých silničkách, vedoucích okolo kávových plantáží

Unikátní zbarvení země s kompletní sadou barev duhy, které vzniklo přeměnou bazaltickej lávy na jílovité minerály. Tato relativně malá oblast písečných dun sestává z písku sedmi různých barev (přibližně červená, hnědá, fialová, zelená, modrá, fialová a žlutá) a je krásně tvarovaná, vytvářejíc efekt hliněné peřiny. Malý kopec obklopen hustým křovím, jako kdyby sestával ze zmrzlých barevných vln - modré, růžové nebo pískové. Během větru, pohyb vzduchu přeměňuje vlny na duhový chaos, ale pak všechno dopadne zpět a neviditelná ruka dává každému barevnému zrnu opět své místo.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK