La Vallée des Couleurs Nature Park

Oblíbené
Maurícius - Theme park | Délka trvání: 6h |
4,6 / 5
PARK

La Vallée des Couleurs Nature Park

Oblíbené
Maurícius - Theme park | Délka trvání: 6h | 4,6 / 5
PARK
Návštěva La Vallée des Couleurs Nature Park začíná přístupem do výstavní místnosti, která poskytuje přehled o různých zajímavých místech, které objevíte během vaší návštěvy. Můžete se také těšit na návštěvu zahrady kapradin, bez níž by návštěva v parku byla neúplná. Určitě nechcete vynechat krásu stromových papradií, divokých orchidejí či jiných domorodých květin, jako jsou Trochetia (Boucle d'oreille) a kytice důl (Achna Mauriciana), která kvete na konci každého roku.
Neporušená krása země chytí za každé srdce a duši. V parku žijí i želvy, opice, jeleni, ryby a také ptáci, jako například Pink Pigeon, Paille en Queue, Cateau Vert s různými endemickými stromy jako Ebony, Bois de Natty, Takamaka a další vzácné rostliny, které také přispívají ke kráse v parku .
Aktivity v rámci parku
Čtyřkolky: Zástup čtyřkolek a bugin je k dispozici pro dobrodružnou jízdu plnou vzrušení přes lesní cesty, podél kterých se rozvine flóra a fauna typická pro park. Návštěvníci projdou zkušební jízdu před odjezdem na své dobrodružství a budou doprovázeni zkušenými průvodci pro danou trasu.
Zipline: Let do údolí podél 1,5 km dlouhé dráhy, která je 3. nejdelší na světě, vám poskytne pohled z ptačí perspektivy na různé panoramatu, které se odvíjejí při průletu. Údolí je také vybaveno množstvím kratších drah, které se pohybují od 100 metrů do 500 metrů, vhodné pro dospělé i pro děti. Přijďte si vychutnat vzrušení a pocity "letu" v nádherné krajině.
Nepálský most: Pro odvážné i méně odvážné, překonejte svůj strach z výšky 100% bezpečným způsobem. Zavěšených ve výšce 80 až 100 metrů nad lesním porostem, dýchejte na čerstvém vzduchu každý krok na nejdelším visutém můstku v oblasti Indického oceánu, 350 metrů čistého zázraku. Pociťte vítr v obličeji, dokud si vychutnáte panoramatický výhled na jih ostrova, jako nikde jinde.
Turistika: Dáváte přednost procházce v přírodě. V přírodním parku La Vallée des Couleurs máte příležitost naplno využít přírodní krásu parku, úchvatný výhled na okolní hory, řeky a vodopády, lesy, volně žijící zvířata, během hodin turistiky. Po dvou hodinách chůze si i zaplavete v soukromém vodopádu.
Jeep: Po rezervaci je také možné navštívit park v jednom z džípů. Zažijte zázrak života v divočině a vychutnejte si jízdu v srdci parku. Průvodce / řidič vyrobí jízdu plnou zábavy a smíchu pro vás a vaši rodinu.

Poloha na mapě

nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK