Port Louis - Maurícius | eDubai.cz

Port Louis

Oblíbené
Maurícius | Délka trvání: 6h |
4,7 / 5
MěSTO

Port Louis

Oblíbené
Maurícius | Délka trvání: 6h | 4,7 / 5
MěSTO
Port Louis je hlavním městem a také ekonomickým centrem rajského ostrova, Mauricius. Je zároveň největším městem ostrova s přibližně 200 000 obyvateli. Město Port Louis je domovem největšího přístavu na Mauriciu (přístav Port Louis), kde jsou společné velké podniky a malé obchody a to vše tvoří jedinečnou atmosféru města Port Louis.
Město se může pochlubit řadou historických památek, které určitě stojí za to navštívit. Nenechte si ujít francouzskou koloniální budovu z 18. století, obecní divadlo či sídlo vlády, dále anglikánskou a katolickou katedrálu, mešitu, budovu Nejvyššího soudu nebo muzeum známek. Chcete-li poznat fascinující aspekty mauritijského života, navštivte místní tržiště, které je pro Evropana velmi zajímavým zážitkem. Krásným završením návštěvy Port-Louis je pohled na celé město z pevnosti Adelaide.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK