Casela World of Adventures

Oblíbené
Maurícius - Theme park | Délka trvání: 10h |
5 / 5
PARK

Casela World of Adventures

Oblíbené
Maurícius - Theme park | Délka trvání: 10h | 5 / 5
PARK
Park o velikosti 14 ha svěží zeleně, která je dnes domovem velkého množství fauny a flóry. Na místě se můžete vidět přibližně 1500 ptáků, divoké šelmy, zebry, obrovské želvy, opice s dlouhými ocasy, a jiné druhy zvířat. Park je plný různých atrakcí a barev. Jeho endemický suchý lesní úsek, jemně připomíná nutnost chránit a zachovávat životní prostředí. Přímo uprostřed tohoto lesa na to vše dohlíží strom -C erný eben!
Aktivity v rámci parku
Čtyřkolky: Objevte krásu Mauricia na čtyřkolkách nebo buginách. Během jízdy přes africkou rezervaci a setkejte se se zebrami, pštrosy, africkými antilopami a jinými zvířaty v jejich přirozeném prostředí.
Ziplines: Vyzkoušejte visící nepálské mosty, párové a jednorázové ziplines až do 400 metrů, vyzkoušejte zipline s přistáním na vodu.
Segway: Jděte mimo cestu v africké rezervaci a narazíte na zvířata v jejich přirozeném prostředí.
Houpačka přes propast: Cítíte WOW efekt z přežití něčeho výjimečného! Canyon Swing je rozhodně jiný typ bungee jumpingu. Skočte z 45 m vysoké platformy a ponořte se do autentického kaňonu.
Procházka s lvy, gepardy, rysy či servalmi: Chůze s králem džungle je mimořádně silný zážitek! Předtím než se vydáte na tuto procházku probíhá povinná bezpečnostní instruktáž ze strany odborníků na zvládnutí zvířete, abyste byli svědky vzácného majestátního a ušlechtilého chování lvů či gepardů. Ten čas a pocit strávený v jejich výběhu si zapamatujete navždy!
Krmení žiraf: Spřátelte se s tagada, Bellou, khaki, Caramel, TiPimou, Mikembou, Kiro, Malaika a Královnou. Všichni budou mít radost, aby si mohli vychutnat nějaké jídlo z dlaně vaší ruky a jsou také velmi ochotní pózovat při šelf!
Jízda na ponících: Tato aktivita se poskytuje výhradně dětem mladším 12 let, kteří se usadí v sedle jednoho z poníků. J
snad je nepochybně nejlepší způsob, jak se dostat kolem farmy. Začnete svou cestu v blízkosti kozího výběhu a pokračujete dále podívat se na prasata. Hned potom, vás poníci odvezou, abyste viděli srnky a telata. Výlet je pod dohledem jednoho ze zaměstnanců, abyste se zvířaty strávili nezapomenutelný čas.
Návštěva nosorožců: Seznamte se s Ellou a Benjim dvěma bílými nosorožci. Tyto dva bílé nosorožci váží každý jednu tónu a podmaňujúi si návštěvníky hravou náladou. Tyto majestátní nosorožci si oblibu zeleninu z dlaní.
Jízda na velbloudech
Aktivity pro děti:
Krmení želv obrovských, Krmení papoušků, Krmení srn, Rybolov

Poloha na mapě

nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK