Port Louis city tour - Maurícius | eDubai.cz

Port Louis city tour

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 6h |
4,7 / 5
PRůVODCE

Port Louis city tour

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 6h | 4,7 / 5
PRůVODCE
Port Louis je největší město Mauricia, hospodářské a administrativní centrum ostrova. Přímo na hlavním náměstí se můžete procházet mezi Place d'Armes s nádhernými palmami. Můžete vidět některé nádherné francouzské koloniální budovy, zejména vládní dům a městské divadlo. Budete mít volný čas na návštěvu přístavu Port Louis Waterfront a nákupního komplexu Le Caudan Waterfront. Rušný Port Louis Waterfront nabízí vzrušující nákupní a zábavní možnosti, které se prolínají s hotely a restauracemi světové úrovně s výhledem na přístav Port Louis. Oblast nábřeží se stala základním činitelem živého cestovního ruchu a kulturního života na Mauriciu.
Také náboženství je součástí kulturní tradice ostrova. Svatyně jsou otevřené pro všechny zvídavé turisty - muslimské mešity, čínské pagody, hinduistické chrámy i křesťanské kostely.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK