Čajová cesta - Maurícius | eDubai.cz

Čajová cesta

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h |
4,7 / 5
PRůVODCE

Čajová cesta

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h | 4,7 / 5
PRůVODCE
Ciťte chuť historie Mauricia na slavné čajové trase, ponořte se do nádherné minulosti a nádherného daru ostrova!
Tento výlet vás přivede k času prvních dnů Mauricia s bohatou koloniální historií a dostanete šanci vidět největší plantáže, pozorovat proces pěstování a produkce čaje a ochutnat nejlepší druhy čajů a rumu.
Nejdříve navštívit město Cure, které je jedním z hlavních obchodních center ostrova. Pak uvidíte Trou aux Cerfs Volcano - mohutný přírodní vulkanický kráter, 85 metrů hluboký a 200 metrů široký, byl vytvořen před miliony let.
Podíváte si slavný Domaine des Aubineaux a jeho zahrady. Jde o koloniální dům postavený v roce 1872 majitelem plantáží Bois Chéri, prvním a největším výrobcem čajů na Mauriciu. Po návštěvě domu přicházíte do zahrady camphora s exotickými stromy z endemického lesa a určitě si vychutnáte krásný pohled na čajovou plantáž. Budete také pozváni na šálek, či dvě, čaje. Během prohlídky továrny Bois Chéri uvidíte historii výroby čaje. Během vaší návštěvy můžete ochutnat čaje a zároveň si vychutnat nádherný panoramatický výhled na krásný jih ostrova.
Pokračujete dále do domu Saint Aubin z 19. století. Podívejte se na plantáž vanilkové orchideje a květin Anthurium, jakož i na výrobu rumu v lihovaru a ochutnejte ho přímo na místě!
Na závěr si konečně si vychutnejte na oběd vynikající vanilkové kuře na balkoně koloniálního domu Saint Aubin.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK