Čajová cesta

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h |
4,7 / 5
PRůVODCE

Čajová cesta

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h | 4,7 / 5
PRůVODCE
Ciťte chuť historie Mauricia na slavné čajové trase, ponořte se do nádherné minulosti a nádherného daru ostrova!
Tento výlet vás přivede k času prvních dnů Mauricia s bohatou koloniální historií a dostanete šanci vidět největší plantáže, pozorovat proces pěstování a produkce čaje a ochutnat nejlepší druhy čajů a rumu.
Nejdříve navštívit město Cure, které je jedním z hlavních obchodních center ostrova. Pak uvidíte Trou aux Cerfs Volcano - mohutný přírodní vulkanický kráter, 85 metrů hluboký a 200 metrů široký, byl vytvořen před miliony let.
Podíváte si slavný Domaine des Aubineaux a jeho zahrady. Jde o koloniální dům postavený v roce 1872 majitelem plantáží Bois Chéri, prvním a největším výrobcem čajů na Mauriciu. Po návštěvě domu přicházíte do zahrady camphora s exotickými stromy z endemického lesa a určitě si vychutnáte krásný pohled na čajovou plantáž. Budete také pozváni na šálek, či dvě, čaje. Během prohlídky továrny Bois Chéri uvidíte historii výroby čaje. Během vaší návštěvy můžete ochutnat čaje a zároveň si vychutnat nádherný panoramatický výhled na krásný jih ostrova.
Pokračujete dále do domu Saint Aubin z 19. století. Podívejte se na plantáž vanilkové orchideje a květin Anthurium, jakož i na výrobu rumu v lihovaru a ochutnejte ho přímo na místě!
Na závěr si konečně si vychutnejte na oběd vynikající vanilkové kuře na balkoně koloniálního domu Saint Aubin.

Poloha na mapě

Atlantis The Palm 5* Ikonický hotel Užijte si světové atrakce v Atlantis The Palm 5* za exkluzivní ceny Více informací
nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK