Celodenní turistika - 7 Cascades

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h |
4,3 / 5
PRíRODA

Celodenní turistika - 7 Cascades

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h | 4,3 / 5
PRíRODA
Zatímco kompletní sestup těchto roklin kaňoningu nabízí obrovské dobrodružství, turistická verze je přístupnější včšiemu počtu lidí. Přesto zde, jak často bývá na Mauriciu, výlet nevyužívá vyznačeny ani upravené cesty a proto bude často nutné postupovat mezi bloky, překračovat řeky a sestupovat kopci pomocí guavových stromů.
Tato cesta však nepředstavuje nepřekonatelnou překážku a dohled, který zajistí speciální monitory, vám umožní realizovat tento výlet v nejlepších bezpečnostních podmínkách.
Objevíte asi deset vodopádů s výškou 10 až 55 m, v divokém a lesním prostředí. Během tohoto výletu není tempo nikdy extrémně a rytmus je přizpůsoben nejslabšímu, doporučuje se však nepodceňovat trvání tohoto výletu "Celý den".
Krása místa a možnosti koupání v četných jezerech v nohách vodopádů odmetá vaše úsilí.
Informace
Poskytované: občerstvení a voda
Přinést si: batoh, turistickou nebo sportovní obuv *, vhodné oblečení * / plavky a různé ochranné prostředky (opalovací krém, repelent, teplé oblečení) * Obuv a oblečení mohou být během výletu zamočené a zašinené
Omezení: Výlet od 12 let
Náročnost: Jednoduché / Průměrné
Průměrné trvání: cca 6-7 hodin včetně 4-5 hodin chůze
Poznámka
Možnost absolvování zkráceného "půldenního výletu" kde je program přizpůsoben časovému plánu a také obtížnosti. Zkrácenou verzi mohou absolvovat i děti starší než 10 let.

Poloha na mapě

Akční nabídka
nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK