Jihovýchodní pobřeží - Maurícius | eDubai.cz

Jihovýchodní pobřeží

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h |
4,6 / 5
PRůVODCE

Jihovýchodní pobřeží

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h | 4,6 / 5
PRůVODCE
Objevujte Ile aux Aigrettes, malý ostrov složený z korálového vápence, částečně překrytý pískem a humusem, pozostatávajúci z erodované duny odkryté po poklesu hladiny moře asi před 10.000 lety. Je to poslední útočiště suchého pobřežního lesa, ekosystému, který byl kdysi běžný kolem celého pobřeží Mauricia.
Potom pokračujte do Blue Bay Marine Park, kde v průměrné hloubce 5,5 metru, s křišťálově čistou vodou s velkou viditelností, jsou podmínky pro šnorchlování ideální. Budete mít nádherný výhled na útes, ryby a velký výběr korálů (v parku je více než 50 různých druhů korálů!).
Prohlídka pokračuje v historickém a námořním muzeu Mahebourg v Pointe des Regattes, kde je památník Francouzů a Angličanů, kteří zemřeli v bitvě o Grand Port v roce 1810. Bitva trvala několik dní a byl to velký pokus Britů o dobití ostrova. To skončilo porážkou pro Brity a obě strany utrpěly těžké ztráty. Francouzské vítězství je napsáno na Arc de Triomphe v Paříži.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK