Plavby katamaranem

Oblíbené
Maurícius | Délka trvání: 8h |
4,7 / 5
PLAVBA

Plavby katamaranem

Oblíbené
Maurícius | Délka trvání: 8h | 4,7 / 5
PLAVBA
Na východním pobřeží se tyrkysový záblesk laguny rozprostírá na obzoru.
Západní pobřeží vás donutí k slunečnímu útěku.
Na severním pobřeží poznáte krásy malých ostrovů.
Prožijete romantické chvíle při západu slunce na palubě lodi.
Toto všechno a ještě více zažijete, během jedné z plaveb katamaránem a vrátíte se okouzleni!
Celodenní plavba východním pobřežím
Na východní straně ostrova, má laguna obzvlášť široký dosah a umožňuje činnosti v klidných vodách. Ponořte se do křišťálově čistých vod a šnorchlujte mezi korály, nepatrnými rybami ale i zvláštními druhy. Plavat budete pod bdělým dohledem posádky, která vás vybaví záchrannou vestou. Zpět na palubě vás čeká servírování chutného oběda.
Den skončí tak krásné, jak se začal. Posaďte se s posledním osvěžujícím nápojem na přídi katamaránu, po dni plném nezapomenutelných zážitků a naposledy se vydejte do úžasné krásy východního pobřeží předtím, než vyrazíte domů.
Celodenní plavba západním pobřežím
Vaše první zastávka: záliv Tamarin. Když budete pozorní, na dosah k vám mohou být delfíni, které jsou v západních pobřežních vodách běžné.Katamarán se zvednutými plachtami se dále plaví do Black River. V laguně, při útesu asi dva metry hlubokém, se nacházejí barevné ryby a malé korýše. Ochutnejte slanost vody, zatímco obdivujete korálové útesy přecházející na bílý písek, když plavete pod ostražitým a vyškoleným očkem posádky, připravený zasáhnout, pokud někdo potřebuje nějakou pomoc.Když vylezete zpět na palubu, při lahodné vůni místní kuchyně se vám začnou sbíhat sliny.Po obědě napnete plachty směr nechvalně známý Bénitiers Rock, který stojí nad tyrkysovou lagunou. Díky blízkému kotvení lodě, v závislosti na přílivu, můžete zachytit kouzlo tohoto tajemného výběžku, který je typický pro mauricijské pohlednice.Samozřejmě, můžete se také rozhodnout skočit z paluby do nejlepšího bazénu na světě - Indický oceán! V pozdních odpoledních hodinách, vítr zvedne v plachty a zatímco slunce začíná svůj sestup vy se pomalu blížíte zpět na PEVI.
Ostatní plavby
Celodenní plavba severním pobřežím
Plavba severozápadním pobřežím při západu slunce
Plavba západním pobřežím při západu slunce

Poloha na mapě

Akční nabídka
nahoru
OK
Načítáva se článek...
PAGE_IS_OK