Potápění a šnorchlování - Maurícius | eDubai.cz

Potápění a šnorchlování

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h |
4,7 / 5
PříRODA

Potápění a šnorchlování

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h | 4,7 / 5
PříRODA
Nabízíme vám, ty nejlepší potápěčské balíčky k objevování mnoha pozoruhodných míst potápění a bohatého mořského života na severu Mauricia.
Potápění na Mauriciu - Mauricius, ostrov nesrovnatelné krásy, který se nachází v Indickém oceánu, je domovem některých z nejkrásnějších korálových útesů a mořského života na světě. Je plný stovek světle zbarvených ryb a proto může být podvodní svět Mauricia považován za přirozený zázrak.
Jak začátečníci, tak i certifikovaní potápěči mohou mít v těchto perfektních podmínkách bezpečné a příjemné ponory. Je úžasné prozkoumat a dostat se blízko k úžasnému životu na korálových útesech, které obklopují Mauricius.
šnorchlování
Mauricius je díky přírodnímu korálu, který ho obklopuje, skvělým místem pro rekreační pozorování mořského světa. Místní podmořská fauna a flóra je v dobré kondici.
Korálové útesy jsou kolem celého ostrova, stačí si jen nasadit šnorchl a potápěčské brýle a můžete se kochat krásami podmořského života


Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK