Pozorování delfínů a velryb - Maurícius | eDubai.cz

Pozorování delfínů a velryb

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h |
4,8 / 5
PříRODA

Pozorování delfínů a velryb

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h | 4,8 / 5
PříRODA
Unikátní zážitek s plavání s delfíny v jejich přirozeném prostředí!
V rámci tohoto výletu strávíte čas na moři, koupáním s delfíny. Také výlet na krásný ostrov Benitiers. Budete se prohánět uvnitř laguny na rychlostní lodi, navštivte Crystal Rock a můžete obdivovat nádherný výhled na horu le Morne. Vychutnáte si oběd na ostrově a užijete si relax opalováním na pláži nebo chozením po nekonečné pláži ostrova. Prozkoumejte úžasné laguny a korálové útesy kolem ostrova.


Poznámka
Kromě pozorování delfínů a koupání s nimi máte také jedinečnou příležitost prozkoumat velkolepé životy veleryba, těchto nádherných mořských savců v jejich přirozeném prostředí.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK