Půldenní adrenalinový výlet - Maurícius | eDubai.cz

Půldenní adrenalinový výlet

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 4h |
4,4 / 5
PRůVODCE

Půldenní adrenalinový výlet

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 4h | 4,4 / 5
PRůVODCE
Parasailing nabízí úchvatný výhled z ptačí perspektivy na krásnou lagunu a pláže na Mauritiu, což z ní činí jednu z nejlepších věcí, které můžete udělat během vaší dovolené na Mauriciu.
Vychutnejte si jedinečnou, bezpečnou a fascinující podmořskou procházku po dně oceánu (přibližně 3 až 4 metry hloubka) a přesvědčte se o velkolepém mořském životě východního pobřeží Mauricia, krásné fauně, korálech a široké škále ryb, vše v jejich přirozeném prostředí. Kvalifikovaní zkušení průvodci vás doprovázejí během procházky po dně a zaručí vaši maximální bezpečnost.
Tube Ride je jedním z nejoblíbenějších zábavných vodních sportů, které si můžete vychutnat jako individuální pár nebo s přáteli.
Budete se těšit na 100% zábavnou aktivitu a uvolněnou mysl.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK