Rybolov - Maurícius | eDubai.cz

Rybolov

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h |
4,4 / 5
PříRODA

Rybolov

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 8h | 4,4 / 5
PříRODA
Tento vzrušující sport můžete na Mauriciu uskutečňovat od listopadu do dubna. Hlavními druhy ryb, které se nacházejí v mauricijských vodách, jsou modré a černé Marilyn, žraloci, tuňáci a bonito.
Na rybářské výlety se vyráží ze severních, východních a západních přístav a pro vaše pohodlí nabízíme možnost volby mezi půldenním a celodenním rybářským výletům.
Na Mauriciu se staly v posledních letech velmi populárními a pravidelnými i soutěže Big Game Fishing Nejprestižnějším z nich je Světový pohár v Marlines, který se koná každý rok v prosinci.


Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK