Tajuplný okruh jihem - Maurícius | eDubai.cz

Tajuplný okruh jihem

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 10h |
4,4 / 5
PRůVODCE

Tajuplný okruh jihem

Oblíbené
Maurícius - Výlet s průvodcem | Délka trvání: 10h | 4,4 / 5
PRůVODCE
Začněte tento záhadný výlet prohlídkou města Curepipe, které je největším centrálním městem ostrova. Curepipe, jako hlavní obchodní uzel, hosty luxusní aristokratické panské domy a moderní budovy velvyslanectví a podniků. Radnice známá jako Hotel de Ville, otevřená v roce 1902, má jedinečnou a skvělou architekturu, stejně jako Royal College.
Další turistickou destinací je Trou-aux Cerfs, tzv. spánkový kráter, který se nachází na nejvyšším místě Curepipe, je místem, které přitáhlo mnohých. Navštivte také Ganga Talao, jezero v krátery situované v odlehlé horské oblasti hluboko v srdci Mauricia. Je považováno za nejsvatější hinduistické místo na Mauriciu. K dispozici je chrám věnován Šivovi a dalším bohem, včetně Hanuman, Lakšmima a dalších, podél Grand Bassin. Během svátků Maha Shivarati mnoho poutníků na Mauriciu kráčí bosýma nohama ze svých domovů k jezeru.
Den zakončíte v La Vanille Crocodile Park, malebné a idylické přírodní rezervaci. Během procházky budete obklopeni krásnými palmami, banánovými rostlinami a obrovským bambusem a budete si představovat, že jste v tropickém deštném pralese. Ocitnete se tváří v tvář obrovským krokodýlem z Nilu a projdete stády obrovských želv Aldabra. Působivá sbírka hmyzu včetně krásných motýlů na vás čeká po návštěvě krokodýlí farmy.
Součástí atrakce je restaurace Crocodile Affamé nebo Hungry Crocodile Restaurant, která je postavena mezi vrcholy stromů. Nabízí vám výběr z mauricijských a jiných jídel, zejména z několika jídel vyrobených z krokodýlího masa. Jako bonus nabízí, jižní konec ostrova tzv. Gris Gris, který je zcela odlišný od ostatních oblastí. Místo kde silné proudy narážejí na čisté útesy a vyrábějí tak dramatický, ale nádherný výhled.

Poloha na mapě

Vážený klienti,
děkujeme za projevenou důvěru při výběru dovolené přes naši společnost. Podle aktuální situace se šířením onemocnění COVID - 19 a nařízení vlády Slovenské republiky, bude naše kancelář od pondělí 16.3 dočasně zavřená. Během této doby nás prosím kontaktujte prioritně emailem na edubai@edubai.cz, nebo telefonicky +421 2 52 62 41 44, +421 2 52 62 41 45, v urgentních případech na linku S.O.S +421 915 841 960. Prosíme Vás o strpení a porozumění. Zároveň Vás chceme ujistit, že se věnujeme každému Vašemu dotazu a budeme se snažit reagovat co nejrychleji.

Děkujeme za Vaši podporu a přízeň.
nahoru
OK
Načítáva se článek...
Tato stránka používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu
návštěvnosti soubory cookie. Používáním této stránky s tím souhlasíte. Více info
PAGE_IS_OK